Priporočila za ogled nanizank/nadaljevank/serij

I

Izbrisan uporabnik 474

Kaj pa the House of Dragons? Nihče ne gleda?

mi je kar ok zaenkrat, na začetku mi sicer ni bilo nič posebnega (zgodba) ampak proti koncu mi je pa vedno bolj na game of thrones stil vleklo, sploh glasba na koncu serije zmaga.

En mali spojler:
Mi je pa bilo smešno, ko so govorili o strašni legendi, ki se bo nekoč uresničila(winter is coming), a kaj ko veš, da so whitewalkerje potolki v enem samem delu brez težav, mi kekci pa čakali 7 let na ta dogodek :). Ja, game of thrones je posledično malo uničil tudi že the house of dragons :)

Mi je bil všeč prvi del... Je pa že toliko minilo od zadnje sezone GOT, da sem moral it prav gleda družinsko drevo hiše "Targaryen," da se vedel akm kdo spada :)
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.590
498
83
Že kar nekaj let sem odlašal s serijo Breaking bad, sedaj sem se pa končno spravil gledat. Sem proti koncu tretje sezone in moram rečt, da je res mojstrovina. Upravičeno ima tako oceno na imdb.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.590
498
83
Vidim da so posneli tudi spin off Better call Saul, ki ima prav tako zelo dobre kritike in je v bistvu prequele te serije in isti avtor. Je kdo gledal?
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
Vidim da so posneli tudi spin off Better call Saul, ki ima prav tako zelo dobre kritike in je v bistvu prequele te serije in isti avtor. Je kdo gledal?
Seveda smo gledali, so jo pa ubistvu pravkar zaključili.
Nič slabša od Breaking Bad, obvezen ogled.

Ko pa zaključiš z Breaking Bad najprej poglej še film El Camino- nadaljevanje od BB.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi