Priporočila za ogled nanizank/nadaljevank/serij

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.819
204
63
Slovenija
Imaš ga na drugih pašnikih, ki so omogočeni v QbitTorrentu (zame najboljši win odjemalec)
Pa, ne vem no jaz bi mu po 3. delih bolj dal 7/10, par stvari je malce za lase privlečenih (spoiler alert):


Ata je bivši policaj, sine high class drug dealer, ko zmanjka denarja, bo ata pomagal drogo v promet spravit. Sine gre v Missouri v kao slabo ječo, ki pa je čista kot lekarna :)
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Pred dnevi je rtv napovedoval dokumentarec o najvecji svetovni krizi / recesiji ,sedaj ko imam cas bi pogledal pa ni sans da dobim kateri dan je to bilo na sporedu.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Zdravo,
ima kdo mogoče kakšen invite za torrent site. Da ima frišne nadaljevanke in filme...

Hvala za odgovore. Častim alte, če še obstajajo...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.417
9.164
113
Rarbg vse je gor, tudi v 4k, kodi ti pa podnapise potegne . Nobenih invajtov in kompliciranja
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.590
498
83
Kaj pa the House of Dragons? Nihče ne gleda?

mi je kar ok zaenkrat, na začetku mi sicer ni bilo nič posebnega (zgodba) ampak proti koncu mi je pa vedno bolj na game of thrones stil vleklo, sploh glasba na koncu serije zmaga.

En mali spojler:
Mi je pa bilo smešno, ko so govorili o strašni legendi, ki se bo nekoč uresničila(winter is coming), a kaj ko veš, da so whitewalkerje potolki v enem samem delu brez težav, mi kekci pa čakali 7 let na ta dogodek :). Ja, game of thrones je posledično malo uničil tudi že the house of dragons :)
 
Nazadnje urejeno: