Priporočila za ogled nanizank/nadaljevank/serij

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Citat:
Uporabnik Peror pravi:
Rabim priporočilo za ogled neke serije, do zdaj sem gledal le GOT, v planu imam vikinge, bi pa še nek drug žanr. Rad bi le, da je najmanj par sezon že posnetih in, da so slo podnapisi. Ok zadnje ni nujno, je pa želja. Mogoče kaj detektivskega? Suits sem enkrat gledal ko so bile 3 sezone, to imam v planu ponovit.

Black Sails. Niso ravno detektivi, so pa res dobri gusarji
cool-1.gif


Drugače pa je pod "must see" nujno tudi že omenjeni Breaking bad
zmaga.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Altered Carbon novo pri Netflix. Meni super:) Dobra rezija, fotografija, fight scene, pa prikaz socialnih statusov v prihodnosti. Tak vibe kot Total Recall (original) meets Matrix .
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.630
6.430
113
Altered Carbon novo pri Netflix. Meni super:) Dobra rezija, fotografija, fight scene, pa prikaz socialnih statusov v prihodnosti. Tak vibe kot Total Recall (original) meets Matrix .

Sem pogledal 7 delov in odnehal. Meni osebno zelo, zelo povprečno. Celotna serija se mi zdi cheap. Tudi igralci so 3 liga, tako da je tole daleč od Westworld-a. Upal sem, da se bo zadeva z deli izboljšala, vendar je do 7 dela eno in isto boring sranje. Po moji oceni, serija ne zasluži več kot 5.
 
  • Všeč mi je
Reactions: hermann

hermann

Guru
19. mar 2014
9.249
5.817
113
Altered carbon sem zdržal do drugega dela. Se strinjam, da gre za nategnjeno zgodbo in tretjerazredne igralce.
 

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
MacGyver, Lethal Weapon, mogoče Blindspot, čeprav je igra tako lesena, da včasih ne zdržim do konca dela :)
 
5. apr 2015
1.335
691
113
o o o še film je.. super.. in ja, ni "lahka" tematika, sploh če si starš.. amapk se veselim "the ride-a" 1. sezone
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Zacel sem gledat The man in high castle, zaenkrat sm pri cetrtem delu tako za pred spanjem. Se kr vredu razvija zgodba, ni neki vau ampak vseeno pritegne.