Priporočila za ogled nanizank/nadaljevank/serij

javr

Guru
6. dec 2011
1.599
1.061
113
kater genij na kanalu A se je odločil vrteti Velike pokovce od zadnje proti prvi sezoni in zakaj ? Mislim da isto velja za Posel mojega življenja.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.075
881
113
Emona / Carnium
Peaky Blinders. Mojo playlisto so ponucal za glasbeno podlago
grin1.gif
 

kodzak82

Zelenc'
6. feb 2012
20
1
3
Pogledal Tin star, tko tko za dolgčas preganjat. Lepa pokrajina, začetki obetavni, presnetljiva razkritja, sam preveč razvlečeno.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.613
199
63
Kranj
homeland sem nehal gledat po smrti vemo koga....konec 3 ali 4 sezone....naj nadaljujem?
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Rabim priporočilo za ogled neke serije, do zdaj sem gledal le GOT, v planu imam vikinge, bi pa še nek drug žanr. Rad bi le, da je najmanj par sezon že posnetih in, da so slo podnapisi. Ok zadnje ni nujno, je pa želja. Mogoče kaj detektivskega? Suits sem enkrat gledal ko so bile 3 sezone, to imam v planu ponovit.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.181
18
38
Citat:
Uporabnik Peror pravi:
Rabim priporočilo za ogled neke serije, do zdaj sem gledal le GOT, v planu imam vikinge, bi pa še nek drug žanr. Rad bi le, da je najmanj par sezon že posnetih in, da so slo podnapisi. Ok zadnje ni nujno, je pa želja. Mogoče kaj detektivskega? Suits sem enkrat gledal ko so bile 3 sezone, to imam v planu ponovit.
The Killing maš Dansko in Ameriško verzijo, prav tako so obe verziji za Bron-Broen, potem imaš še The Missing, mogoče še Trapped in še kaj se bi našlo.
Še en nasvet, ko v IMBD vpišeš kakšno serijo, ki ti je všeč, imaš potem na strani kar nekaj predlogov podobnih serij.