Prijeli slovenski par (steroidi & Co.)

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Pa očitno jih tudi farmacevti brez problema in na veliko delajo in prodajajo njemu.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.551
685
113
ZDA ponujajo milijone za informacije o družini Karner, domnevnih preprodajalcih steroidov

ZDA so pojasnile razpis nagrade za podatke, ki bi pomagali do aretacije treh domnevnih slovenskih preprodajalcev prepovedanih substanc Mihaela, Matevža in Alenke Karner. Mihael Karner meni, da so se na seznamu ubežnikov znašli po nesreči.

Za informacije o treh članih družine Karner ZDA ponujajo do 5 milijonov dolarjev na osebo. Foto: MMC RTV SLO

Družina Karner je družina ubežnikov, trojica je storila veliko hudih kriminalnih dejanj in ZDA jih bodo preganjale, dokler ne bodo stopili pred sodnika. Tako sta na telefonski novinarski konferenci povedala predstavnik ameriškega urada za boj proti drogam in ameriški tožilec za okrožje Massachusetts.
ZDA vedo, da Karnerjevi svobodno živijo v Sloveniji, a ker jih naše oblasti nočejo izročiti, za pomoč prosijo ljudi. V zameno za milijonske nagrade želijo dobiti informacije, kdaj in kam bo družina potovala.

"Če vstopijo v drugo državo EU-ja, bi lahko ob pomoči te države dosegli izročitev ZDA. Težava je, da tega v Sloveniji ne moremo doseči. Toda ne pričakujemo, da bi Karnerjeve kdo ugrabil in jih prepeljal v drugo državo," je dodal Lelling.

https://www.rtvslo.si/crna-kronika/karner-mislim-da-smo-mi-trije-tu-zraven-po-nesreci/494171


ZDA očitno najemajo lovce na glave.
 
  • Všeč mi je
Reactions: wilburxxx

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.715
4.199
113
Glede na starost bi lahko bil Karner, ali Slovenija izroča svoje državljane Hrvaški za kazniva dejanja in ali
Hrvaška izroča naprej v ZDA, to česar se Karner boji, saj ga tam hočejo zapret za zelo dolgo časa?

 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
1679507989879.png

pa glih rojstni dan je imel.