prijateljeva zaljubljenost

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
eh, mislim, da sem v zadnjih dveh letih razbila še zadnji košček upanja, saj o svojih čustvih nisem nikoli lagala ali mu dajala lažnih upov. Takoj, ko sem videla, kam pes taco moli, sem mu čisto brez ovinkarjenja in lepih besed rekla, da med nama ne bo nikoli nič več kot zgolj prijateljstvo.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
prijatelje ki jih imam niso zaljubljeni vame, a cutis razliko? tiste deklice ki mi niso vsec pa da so zaljubeljene vame, pa lepo odrezem in se ne druzim z njimi. Ravno za to. ona cela zmešana mene pa utesnjuje. se tako najbolje izpelje. Zenkse pa rabte neki vec. Od tod razlike.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Dostikrat pa sem videl tako situacijo, ko je tip vztrajal in vztrajal..., ona pa dajala lažna upanja in na koncu rekal, da ne bo nikoli nič med njima... Potem si ta tip najde drugo žensko in normalno zmanjša količino pozornosti in naklanjanja časa tej kolegici in posledica...? Ta kolegica postane noro ljubosumna, na to novo žensko, namesto da bi mu privoščila. Saj sta konec koncev le kolega..., ona pa jih je tudi požgala ene par vmes in mu o njih govorila... hja...
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Dostikrat pa sem videl tako situacijo, ko je tip vztrajal in vztrajal..., ona pa dajala lažna upanja in na koncu rekal, da ne bo nikoli nič med njima... Potem si ta tip najde drugo žensko in normalno zmanjša količino pozornosti in naklanjanja časa tej kolegici in posledica...? Ta kolegica postane noro ljubosumna, na to novo žensko, namesto da bi mu privoščila. Saj sta konec koncev le kolega..., ona pa jih je tudi požgala ene par vmes in mu o njih govorila... hja...

pa dostikrat se to zgodi...
uf-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Po eni strani bi rade raven pozornosti, ki jo v normalnih razmerah namenja le moški v dobri vezi, na vseh drugi ravneh, pa bi bile le kolegice... Tako pa žal ne gre.
wink-1.gif
Ali na srečo...



V bistvu popolnoma obratna slika od fuckbuddyja:



fuckbuddy: samo seks ipd..., brez pozornosti in vseh ostalih zadev...



int. kurb.: vse možne oblike pozornosti, samo seksa ipd..ne.



normalna veza: pozornost+seks ipd...
 
Nazadnje urejeno: