Preverjanje lastništva na netu!

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Ne vem zato pa vprašam....torej kako se da preverit lastništvo avta na netu, recimo, da se avto ne prodaja na internetu, kako naj jaz vem, da me model ne napi*zduje, ko pravi, da je avto njegov.

Ker se mi malo sanja kaj delajo s temi avti in koliko ljudi služi na ta račun se hočem malo zaščiti pred nakupom drugega avtomobila.
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
tu si lahko pogledaš koliko je bilo lastnikov in kolikokrat je bil registriran ... moreš pa met številko prometne pa registrsko
 

gregor

Fizikalc
31. jul 2007
399
35
28
Dolina hmelja
Ne razumem, kaj hočeš.
Greš gledat avto, prosiš za prometno in osebni dokument in vidiš, ali je lastnik, ali ni.
Ne vem, kaj ti bo pomagalo, če na netu vidiš, da je uradni lastnik avta janez novak, če ne veš, kdo je tisti, ki avto prodaja.
 

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
gre se za to koliko je bilo lastnikov. par mescev nazaj se je prodajala neka r19 cabrio. js sm se kr smeju k sm vidu kaj pise. 2.lastnik- ze moj brat je bil 3 in potem je bil se nekdo; se pravi 5 lastnik
nekaramboliran- ko je bla se bratova jo je sam enkat cez use strihnu in boke popravlov; havbo je imal original, ko jo je tist model prodajov ni imale več tiste reže na levi strani, ki jo ima r19 1.8 16v
pa še bi lohk naštevu.....ne morš vrjet kaj folk use nrdi...no coment

bistvo tiste strani je bolj da preveriš koliko lastnikov je že bilo in če si zvit ugotoviš tudi če je SLO vozilo.
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Citat:
Uporabnik s1m0n pravi:
gre se za to koliko je bilo lastnikov. par mescev nazaj se je prodajala neka r19 cabrio. js sm se kr smeju k sm vidu kaj pise. 2.lastnik- ze moj brat je bil 3 in potem je bil se nekdo; se pravi 5 lastnik
nekaramboliran- ko je bla se bratova jo je sam enkat cez use strihnu in boke popravlov; havbo je imal original, ko jo je tist model prodajov ni imale več tiste reže na levi strani, ki jo ima r19 1.8 16v
pa še bi lohk naštevu.....ne morš vrjet kaj folk use nrdi...no coment

bistvo tiste strani je bolj da preveriš koliko lastnikov je že bilo in če si zvit ugotoviš tudi če je SLO vozilo.

Nikjer pa ne piše koliko slojev barve ima.
To si opazil sam in ugotovil da že tukaj laže.Kaj narediš? Obrneš se pa greš, če takšne nabija o samem avtu me niti ne zanima kateri lastnik je.
 

gregor

Fizikalc
31. jul 2007
399
35
28
Dolina hmelja

To, kar opisuješ, je pa čar nakupovanja rabljenega vozila.
grin1.gif


Sem že šel gledat _odlično_ ohranjen nekaramboliran avto, pod rdečo barvo pa se je na desnem pragu in stebričkih kazala vijolična.
pa še je takih zgodb...