"Pretvornik" za različne premere nastavkov za sesalnike

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.929
34
48
A obstajajo kakšni "pretvorniki" za to, da bi lahko na novem sesalniku za prah (mislim, da je premer cevi na koncu ca. 32 mm) uporabljal nastavke starih sesalnikov (ki so večji, ca. 36 mm)?
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.628
446
83
Tolmin
Kanalizacijske cevi so 32mm - mislim, da je zunanji premer na spojki ravno 36mm ;)

Iz spodnje dobiš 2 kosa, če prežagaš (za 1€) :)
drsna-spojka-za-hk-alpro-htu-32-1508321.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: luciano

darwin

Majstr
17. avg 2007
540
304
63
Hm, zdaj ne vem ali prodajaš 3D printerje in ga boš v to prepričal ali se samo hvališ, da ga imaš in to znaš...
Človeško bi bilo, da mu na ZS pišeš, se zmenita za flašo/sixpack, pa mu ga narediš... :cool:
Ne, ne prodajam printerjev. Sem dal samo idejo, kako enostavno in hitro priti do nastavka. Glede na to, da se mi zdi, da ima danes printer precej ljudi, ima mogoče kakšnega kolega, sodelavca ali soseda, ki mu lahko hitro priskoči na pomoč.
Če pa nima nikogar, naj se pa oglasi. Bp natisnem in pošljem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: luciano in kajpace

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.929
34
48
Sem nasel v eni slovenski spletni trgovini za slabe 4 EUR, tako da je to zgleda to (3 mesece iz Aliexpressa, kjer bi bilo se ceneje, se mi pa ne da cakat). Hvala za vse ostale ideje.
Cudno pa, da nimajo tega v kaksnem Merkurju ali Big Bangu (nasel sem zgolj nastavke s prilozenim kontra adapterjem).
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Za take stvari se splača it v Etis v Lj na koncu Tržaške, nekje v bližini Babice. Rezervni deli za belo tehniko po dolgem in počez.
 

B81

22. jul 2007
34.260
8.812
113
Sem nasel v eni slovenski spletni trgovini za slabe 4 EUR, tako da je to zgleda to (3 mesece iz Aliexpressa, kjer bi bilo se ceneje, se mi pa ne da cakat). Hvala za vse ostale ideje.
Cudno pa, da nimajo tega v kaksnem Merkurju ali Big Bangu (nasel sem zgolj nastavke s prilozenim kontra adapterjem).
No ker noces napisat, oz katere trgovine, te zdaj sprasujem, iz katere trgovine si dobil?