Prestigio 5700 oz. 5500

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Eh, škoda...bom pa mel bolj potiho
frown-1.gif
Pol sm ratu čist razvajen s temi Mio napravami s SirfStar3 in Instantfix 2 čipi. Mislite, da lahko uveljavljam garancijo? Sej tukaj se tudi dogaja, da išče 10-20s signal, ko pride iz tunela.
Zdej mi je pa res žal, da sem prodal prejšnjega, jebomast
frown-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

netko

Guru
25. jul 2007
6.753
2.110
113
nekaj težav ki jih omenjaš ni običajnih za normalno delujočo napravo predvsem tole s tunelom saj se vsak dan peljem skozi tri in nimam težav kot ti praviš z identično napravo.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Včeraj sem šel na Krk in sem imel obe navigaciji prižgani. Prestigio 5700 mi je, ko sta bila 2 tunela zapored (vmes 300m neba) zablokiral (puščica se ni premikala) in ko sem prišel iz drugega tunela ven, mi je šele po kaki minuti ali 2 puščica spet normalno delovala, medtem, ko Mio mi je normalno deloval celo pot. Tudi, ko sem odhajal domov, sem na obeh nastavil domači kraj, kjer živim in mi je Mio takoj našel-cca 5sekund, Prestigio pa je rabil par minut. Tudi ko sem se peljal mimo Rijeke (po uni obvoznici, ko so na desni bloki), me je Prestigio vrgel kar na lokalno cesto kje med bloke) Sej zato sprašujem, kako to, da niso pri IGO Primo obdržali funkcije "obdrži pozicijo na cesti", ker pri IGO 8 je bilo to vključeno inte ni metalo iz ceste dol. U glavnem, z MIotom sem zadovoljen, le glas mi ni všeč...pa gladko ne deluje, kot je recimo deloval na mio napravah prve serije Mio MOOV 200, ki sem jo med drugim tudi imel. Tam je tekla puščica zelo zelo gladko....

V glavnem, sprašujem se, če je navigacija zrela za na servis?
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jaz bi napravo vrnil prodajalcu! A imaš gor še original SW, ali že "novega"?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Pol pa bi ga jaz najprej registriral, prenesel posodobitve in preizkusil. Če bo isto sr..je, drugo pakovanje bi ga vsekakor vrnil!