Covid-19 Prepoved uporabe pirotehnike

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.453
335
83
Bo treba malček večjo narediti pa ne bo prepovedi...
Bi blo pa super, da cela pride nazaj na tla.

 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Zoprni ste s pokanjem in to tam nekje od osamosvojitve dalje, še bolj pa po balkanskih vojnah, če imate tako željo po pokanju - SV kliče!

Edino kar se strinjam, prepoved prodaje se ne dela v času prodaje, ko so polna skladišča, ampak bi s morala zgoditi že zdavnaj.

vse lepo in prav. ampak se vedno ne govorimo o tem. govorimo o covid ukrepu. torej podpirate covid ukrep ker itak ne marate pirotehnike, ceprav s covidom nima nobene veze.

prepoved pirotehnike na splosno se odpre v cveku, kjer se lahko moraliziral o pokanju, zivalih, ipd.

pa ze ene tretjic, nisem ljubitelj pirotehnike. jest recimo sem tazadno petardo vrgel v 7. razredu.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
msenjur Si prenehal brat po mojem prvem stavku?

In če že, tudi v smislu Covid ukrepov (enormno povečanje pm10 delcev, ki dokazano povečujejo/spodbujajo respiratorne bolezni) se strinjam s tem.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
sm vidu, ampak prepoved prodaje bi ti itak uvedel, tud v normalnih razmerah.

dobr, pm10 delci... dej no... k da je ognjemetov nad naselji polno...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Meni bi se zdel logičen ukrep, da se prepove organizirane ognjemete. To pomeni, da se tudi posredno zajezi zbiranje ljudi. Ta prepoved prodaje pa je le drkanje v glave trgovcev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sokol

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
no tako ja. ampak tukaj nima kaj, ker so obcinski ognjemeti itak bili ze zdavnaj odpovedani skor povsod.

sej folk se bo vseen zbiral, k da se zbira zarad ognjemeta? zbira se zarad ljudi in druzbe. tisti k ognjemet spusca je utak umaknjen bolj stran, tko da je ubistvu smiselno da bi imel ognjemet.

sej pravim, hojsek bluzi. to je zihr njegova kaprica. pa kuhanc tud. grem stavit.