Prenovljeni mobilni portal Planet

blackman

Pripravnik
2. sep 2007
227
10
18
Zelo uporabno, sploh sedaj ko je brezplačno
grin1.gif
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
zanimiva zadeva.. včeri sem neki probavu pa ni prjel na telefonu.. na računalniku pa še zmer ne dela..
glavno pa je da je zastonj...
lp x5x
 

Hazler

Pripravnik
3. sep 2007
361
0
16
Obišči stran
No moj telefon na primer, zdaj Planeta niti prikazovat ne more. Kakor napiše so prevelike datoteke, Nepoznane datoteke strani. Ma super so to naredili. Dobra niša. Da bomo lahko brskali po njem, si bomo morali kupiti nove telefone. Me prav zanima, katere telefone so izločili. Do kerega meseca starosti telefoni še delujejo.
 

q8ol

Zelenc'
3. sep 2007
7
0
1
Tolk da veste, da ni vse brezplacno. Vsak video, ki ga pogledate, stane, kolikor pac stane prenos podatkov. Ceprav to nikjer ne pise in je link lepo integriran kot del Planeta. Ce si torej pogledate filmski napovednik, videospot, 24ur novice, itd. boste za vsak kB placali po ceniku. To so tudi potrdili na centru za pomoc narocnikov.

Sicer lepa poteza, da naj bi bilo zastonj, a po mojem mnenju tudi zavajanje uporabnikov.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Kaj jaz vem. Mam en programcek ki mi sproti izpisuje koliko eur sem porabil. Pa pri klicih in smsih takoj spremeni vrednost, zdaj pri videu pa je ni?!!??! Samo ,če tak pravijo na centru, pol bo že držalo.
rolleyes-1.gif




edit: Sem zdaj šel preko gprs na alter, pa vrednosti še vedno ni spremenilo. Torej je plačljivo in se obračunava kasneje.
uf-1.gif




Zavajajo nas ,uporabnike.
rolleyes-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

grobo

Pripravnik
23. jul 2007
893
0
16
Ves prenos na Planetu je brezplačen (tudi video vsebine). Plačuje se le tisto, za kar si posebej opozorjen. Plačuje se pa tudi vse kar je na linku Vesolje
 

q8ol

Zelenc'
3. sep 2007
7
0
1
Prenos preko GPRS-a itak placas. Gre za to, da pa naj bi bilo brskanje po Planetu brezplacno, razen pri vsebinah, kjer potrdis, da jih bos kupil. Pri video vsebinah na Planetu pa imas "skrite" stroske, ker bi pricakoval da so zastonj, saj so del Planeta in te nikjer ne opozori, da dejansko placas prenos podatkov.
 

q8ol

Zelenc'
3. sep 2007
7
0
1
Ni res, da je ogled video datotek brezplacen!



V soboto sem brskal po Planetu in prenesel cca. 2,3MB podatkov, vecino tega seveda zaradi velikosti video-v. Naslednji dan mi je na monitorju Mobitela pokazalo, da so mi zaracunali okoli 1 evro (kar priblizno ustreza kolicini podatkov * cena na kB), ceprav nisem nic klical tisti dan ali posiljal smsov. Tko da niso vse vsebine na Planetu brezplacne.



badguy777: GPRS vedno placas, razen pri brskanju po Planetu, kjer so strani brezplacne. Jaz sem hotel opozoriti, da ogled video vsebin vseeno placas, da ne bili ljudje neprijetno preseneceni, ko bo prisel racun.
 
Nazadnje urejeno:

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Citat:
Uporabnik badguy777 pravi:
??? Prenos preko GPRS-a itak placas
confused-1.gif
Če si na planetu, pa gledas novice, vreme, bi naj bilo popolnoma brezplačno.
Planet je brezplačen, samo ostale povezave niso.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Še vedno ne vem, kaj hočeš povedat s tem : Prenos preko GPRS-a itak placas ??? Ne plačam ga, če grem direkt na planet, pa tam gledam neke novice. Torej, nobenih videjov. Sej pa ni neke vstopnine na planet, ko pa se zaænem povezovat na planet, da mi zloada glavno stran planeta, pa bi tudi naj bla brezplačna ker > surfanje po planetu je brezplačno. In kojaz nalagam prvo stran je to že surfanje po planetu. Ali se motim?!? Naj nekdo, kim res ve, malo obrazloži. Prazna slama se naj mlati drugje. hehe lp
 

q8ol

Zelenc'
3. sep 2007
7
0
1
Zdej si se obregnil v en stavek, ki je bil mogoce nerodno napisan. Ce to naredis, kar si opisal, je vse zastonj.

Tisti stavek, da GPRS itak placas, se je nanasal na to, da si sel preko telefona na alter stran, kot si napisal. In sem ti hoitel povedat, da jasno, da placas v tem primeru gprs, ker je samo brskanje po planetu brezplacno.

Upam, da je zdaj dost jasno
smile-1.gif
 

alcazar

Pripravnik
3. sep 2007
871
12
18
Slovenia
Če bi se gprs obračunaval, potem ne bi bilo nobene razlike glede na prej. Torej, če brskaš po planetu, je tudi gprs prenos zastonj, če seveda izključimo videovsebine in vsebine, kjer te posebej opozori, da ni brezplačno.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Seveda je zdaj jasno. Hvala ti za obrazlago.
cheer.gif

Tisto glede alterja, pa sem sam očitno slabo napisal.
redface-1.gif
Itak, da je vse ostalo, razen zdajšnjega planeta, za plačat -gprs stane. Na alter pa sem šel, zaradi enga programa in videjev na planetu - opisano v enem izmed mojih zgornjih postov.
 

Retroid

Pripravnik
22. avg 2007
60
0
6
Citat:
Uporabnik q8ol pravi:

Ni res, da je ogled video datotek brezplacen!




Lahko prosim preveriš svoja dejstva preden jih tako preroško širiš? Zelo slab poskus demantiranja, res zelo slab.
 
Nazadnje urejeno:

q8ol

Zelenc'
3. sep 2007
7
0
1
Svoja dejstva sem btw. preveril na svojem racunu in s klicem na mobitelov center, preden sem jih napisal na tablo.



Pa sem se enkrat poklical na Mobitel in dobil drugacno informacijo kot predvcerajsnjim in sicer, da je vse na Planetu brezplacno, kar ni navedeno kot placljivo. Torej tudi video vsebine.

V vednost vsem, ki jih zanima.

 
Nazadnje urejeno:

artie

Pripravnik
23. avg 2007
87
0
6
Pri meni vse dela kot je treba, vstopim brez problema. Kar se tiče plačljivih vsebin te pa lepo opozorijo, tako da jaz res ne vidim nobenega problema.