Prenovljeni mobilni portal Planet

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.343
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Mobitelov mobilni portal Planet se bo v začetku septembra predstavil v novi luči. Najpomembnejša novost bo brezplačno brskanje po portalu, poleg tega pa bo prenovljeni Planet ponudil še sodoben dizajn, prilagojen zmogljivosti mobitela posameznega uporabnika. Predstavljene bodo tudi nove zanimive, zabavne in uporabne vsebine.

Vir: KLIK
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Tole bo pa fajn
smile-1.gif
 

artie

Pripravnik
23. avg 2007
87
0
6
O, to pa mi je všeč, brezplačno brskanje po Planetu. Katere nove vsebine pa bodo dodali?
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Sicer pa Vodafone Live je, roko na srce, v primerjavi s Planetom poden. Vse plačljivo, vstopnina (ki je dražja kot precej surfanja po Planetu za Itak paket) in meni osebno slabše urejeno.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Cawo pravi:
Sicer pa Vodafone Live je, roko na srce, v primerjavi s Planetom poden. Vse plačljivo, vstopnina (ki je dražja kot precej surfanja po Planetu za Itak paket) in meni osebno slabše urejeno.

Je tam sploh kaj urejeno?
evil.gif

LIVE! je samo prenešen iz tujine, Planet je pa produkt slovenskih (Mobitel in zunanji izvajalci) strokovnjakov. O uporabnosti in kvaliteti pa sploh nima smisla razpravljat. LIVE! je dober edino za trženje vsebin. Planet ponuja precej več.
 

Retroid

Pripravnik
22. avg 2007
60
0
6
Live! je resnično totalna katastrofa. Tudi ko mi ni bilo treba plačevati za surfanje sem kar dosti klikal po Planetu, zdaj bo še boljše. Sploh ne vem kako lahko kdo na dan prinese primerjavo med tema portaloma...
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Citat:
Uporabnik Retroid pravi:
Live! je resnično totalna katastrofa. Tudi ko mi ni bilo treba plačevati za surfanje sem kar dosti klikal po Planetu, zdaj bo še boljše. Sploh ne vem kako lahko kdo na dan prinese primerjavo med tema portaloma...

Okusi so različni. Jaz pa se bolj znajdem na Live. Imam dostop do obeh, vendar če rabim vremensko napoved grem na Live. Na planetu je res več informacij, vendar je prava umetnost za nekoga, ki to ne uporablja vsakodnevno, da kaj najde
uf-1.gif
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.590
498
83
In zakaj ne jaz in ne moj fotr kar na enkrat nimava primernih telefonov za predvajanje video vsebin?
confused-1.gif
 

Retroid

Pripravnik
22. avg 2007
60
0
6
Citat:
Uporabnik Sokol pravi:
Okusi so različni. Jaz pa se bolj znajdem na Live. Imam dostop do obeh, vendar če rabim vremensko napoved grem na Live. Na planetu je res več informacij, vendar je prava umetnost za nekoga, ki to ne uporablja vsakodnevno, da kaj najde
uf-1.gif

Predlagam, da pogledaš še enkrat
wink-1.gif