Prenos slike iz kamere na tv ?

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Pozdravljeni,

imam eno vprašanje. Zanima me ,na kakšen način spraviti sliko iz zunanje nadzorne kamere na tv ?? Kupil sem tole Stalwall N648 .(gearbest)

Kamere je povezana na hišni wifi , Lahko gledam sliko na računalniku preko ip-ja in na telefonu preko app-a. Je kakšna varianta da bi dobil sliko na tv , brez kakšnih bonbončkov v smislu nastavitev..itd ,samo golo sliko ??

A če bi dal kak android ključek v tv ? Smart box ? Box-s od siola to ne omogoča .

Kaj bi bilo najceneje in najenostavneje. ? Samo za ogled slike. Nobenih nastavitev ,snemanj... Ker to nastavim prek app-a na sami kameri.

Hvala.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Jaz uporabljam aplikacijo


TinyCam Monitor PRO na Nvidia Shieldu, lahko uporabiš tudi kakšen androidni ključek za to, zgleda pa na tv-ju kot na sliki.


A mi lahko malo bolj po "kmečko" napišeš kaj moram nabaviti, kako naložiti ,zagnati....Da pridem do podobnega rezultata kot je tvoj ?

Pa nekaj bolj osnovnega ,cenejšega... To bo redko v uporabi , ne gre za nič profesionalnega..
Imam pa kamero brezžično v hišnem omrežju. Nič kablov.

lp Cveto
 
22. jul 2007
12.689
1.257
113
123
Tako je, samo da ne boš brezveze kupoval stvari napiši mail developerju od aplikacije in ga vprašaj, če slučajno ve ali pozna/podpira apk. tvojo kamero.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Na telefonu imam icsee app , ta ki je v navodilih za kamero.
Ali kaj ti misliš ? Nekako predvidevam ,če deluje na telefonu bo tudi na box- u ??
Samo ne vem , ali ima box tudi google play ,ali kako naložiš app-e ?

Verjetno je box boljša izbira kot stick ?

Lp