Premikanje avtomobila naprej pred semaforjem

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Mi je bla pa všeč tale vajina "debata". Dejansko kazanje mišic in popizdevanje, ko je zmanjkalo argumentov (ali zgolj zato, ker se nekomu ni dal neki utupit v betico?
rolleyes-1.gif
)

mislis najino debato s kozarcem/ko?
noben ni kazal misic, tud argumentov ni zmanjkalo...
smile-1.gif


razn ce mislis kero drugo debato
confused-1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:

Citat:
Uporabnik kozarec pravi:

Aja - pa splača se voziti po desnem pasu (govorim o štiripasovnici), ker je pogosto hitrejši od levega, kjer se zgužvajo vsi, ki bi radi dirkali (3/4 ljubljane). Pa potem vozijo krepko počasneje - ampak hec je, da tega sploh ne dojamejo.
grin1.gif




To je popolnoma res. Ampak tako že kršiš zakon, ker prehitevaš tiste, ki so na levem pasu, to pa menda ni dovoljeno.
uf-1.gif




Itak težko voziš po predpisih, če sploh ne veš, kakšni so.



"Prehitevanje je vožnja mimo drugega udeleženca cestnega prometa, ki se premika v isti smeri po prometnem pasu ali delu smernega vozišča, ki je namenjen prometu. Hitrejša vožnja ene kolone vozil od druge na cesti, ki ima najmanj dva prometna pasova za vožnjo v isto smer, ni prehitevanje"



http://www.tecajcpp.com/cpp/prehitevanje.php

grims-1.gif




Citat:
Uporabnik Tamara pravi:

Sicer pa.....če ponoči na semaforju stojiš za enim, ki ne ve kaj je ročna oz. ki ne spusti bremze na ravnini, potem je ta luč faking zelo zelo moteča.
10.gif
ampak sej vsak vozi po svoje, nimam popizditisa, če se nekomu da stat na bremzi...neka!!!! Jst pač ne.




Glej,



Ko berem reči tule na alterju (suxu), se včasih ne morem načudit, kaj folk vse moti.

Pol reči izvem šele tu, da so baje nek blazen problem.



Me je cupra vprašal pred dnevi, kaj mene moti - razen MEČKANJA na semaforju, vožnje v moji riti in posledično brezveznega sunkovitega žlajfanja, NIČ. Kakšne luči!
stupid-1.gif




Niti v sanjah mi to ne pade na pamet!



Oziroma bolje to, kot pa da šele po dveh minutah dojame, da mu avto leze po klancu dol (ja, tudi tu sem že morala enkrat hupat
bonk.gif
).





Citat:
Uporabnik Tamara pravi:

Mi je bla pa všeč tale vajina "debata". Dejansko kazanje mišic in popizdevanje, ko je zmanjkalo argumentov (ali zgolj zato, ker se nekomu ni dal neki utupit v betico?
rolleyes-1.gif
)




Sorči, ker pač malo predolgo že vozim, da bi se pustila sprovocirat v neko brezvezno iskanje dlake v jajcu (koga moti leva ali desna utripajoča luč).



BTW - Ko smo že pri popizditisih: večino moti tudi škljocanje žmigovcev. Tako zelo, da jih prižgejo šele istočasno, ko zavijajo (v čem je fora, vedo samo oni). Ali pa sploh ne (ti so sploh najboljši). Da zato folk, ki v križišču zavija levo, dodatno stoji (ker ne veš, ali bo ku.rac šel naravnost ali ne), nikogar ne moti.



In potem se seveda stoji in stoji in stoji in stoji in stoji...



Ampak kaj bi to. Važno je, da ne gorijo bremze.
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:"Prehitevanje je vožnja mimo drugega udeleženca cestnega prometa, ki se premika v isti smeri po prometnem pasu ali delu smernega vozišča, ki je namenjen prometu. Hitrejša vožnja ene kolone vozil od druge na cesti, ki ima najmanj dva prometna pasova za vožnjo v isto smer, ni prehitevanje"

Hvala za razsvetlitev.

Veš tudi jaz vozim že dolg časa. Ampak razlika med nama je, da si ti bolj pameten/na.
grin1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Problem je v tem da ljudje sploh ne razmisljajo ali je smiselno bremzo drzat al ne,ali je avto na ravnem in ni sploh potrebe po bremzi,ampak vsi veselo brez razmisljanja bremzo tisijo,kar je pa z danasnjimi lucmi resnicno motece,pa se okolje bolj trpi zaradi povisanega porabe in posledicno teka.

Ce kdo trobi za vami zaradi zelene luci,je vrjetno zato ker ne spremljate prometa in ste si sami krivi.
Akcija pa sprozi reakcijo,pa lahko vse 4 prizigate,ali se delate bedake ali karkoli,spremljajte promet in upostevajte pravila,pa tist kar so vas v avtosolah naucil pa bo vsem lazje.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.813
113
take paciente jaz smatram kot ...(bom raje tiho
evil.gif
)...ki enostavno ne spremljajo dogajanja na cesti...in se pač ustavijo pred semaforjem (oz. za drugim avtom) kot pač se (kako dojde)...potem pa čez čas (verjetno ko jih spet kaj klikne) prestavijo malo avto naprej...ker nekako ugotovijo da je 'varnostna razdalja stoječega avtomobila' le nekam prevelika....po možnosti ta manever ponovijo večkrat, potem pa jih odreši zaelena luč da lahko spet speljejo in se poženejo po cestišču.

Če jaz opazim takega modela (že po tem kje se je ustavil) se mu že v štartu pripeljem praktično na rit..ker vem da bo vmes popravljal, in ko to stori parkrat na koncu zgleda da si se ti za njim ustavil 10 m stran (in je s tabo kaj narobe).