Predogled Garmin Nuvi 765T

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Bo šlo ja, sicer pa.

AR si daj v notranji pomnilnik, CN pa na kartico, kar ti tudi uradna inštalacija predlaga-zahteva, ker ni več prostora.

Lahko pa imaš tudi obe na kartici, vendar si daj prej gor zadnji FW, ki podpira dva fajla na kartici.

CN bo gmapsupp.img
AR pa bo gmapsup1.img (tega boš sam prenesel na kartico ter ustrezno poimenoval)
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.276
2.378
113
še v SLO - ampak komaj
Čemu 8 GB?

Kot prvo update naprave preko webupdater - pri enem od zadnjih updateov je bilo omogočeno branje 2 kart iz SD.

Na SD ustvariti mapo GARMIN, v to mapo pa stlačiti tako CNEU in AR ali katero drugo in sicer poimenovano:

gmapsupp.img
in
gmapsup1.img

Na SD lahko daš tudi JCV - pač v mapi GARMIN narediš še mapo JCV in noter ustrezno datoteko.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.744
112
63
@ JaniS

Originala (predvidevam, da imaš AR uradno kupljeno na SD velikosti 2GB) ne moreš prestavit na drugo kartico.
frown-1.gif


Drugače pa poglej ZS
cheer.gif
 

JaniS

Pripravnik
5. sep 2007
242
0
16
LJ
Hvala vsem za odgovore!

@gr69: Čemu 8 GB?
hmm, najbrž bo res tudi 4GB dovolj?

@krimec:
ja, imam uradno na SD, hvala za ZS
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Nabavi obvezno 8Gb ker z vsakim update je večji CN prav tako tudi JCV in če boš še dal kaj muzike na SD bo 4Gb hitro polna.
Na tvojem mestu bi nabavil raje 8Gb in maš kar lep čas mir,drugače se zna zgodit da ti bo čez pol leta 4Gb premajhna.
Cena pa je skoraj ista za 4Gb in 8Gb.
 

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
SD kartica naj bo Class 6 ali 10, če boš imel na njej še kaj drugega.
Zgoraj na sliki je Class 2, je kategorije zelo počasnih kartic.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na ebayu imaš samsungove class 10 za dobrih 10 EUR, 16Gb, sem eno vzel in jo potestiral, če brzina dejansko drži in je ok.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.298
22
38
MB
Citat:
Uporabnik Teddy pravi:
Jaz imam v 765 že od samega začetka 16GB kartico. Prva mi je sicer lani crknila, pa sem kupil novo. Uporabno je kot USB ključ (ker ga imam v glavnem povsod s sabo) in še mnogo, mnogo muske lahko gor naložiš poleg dveh kart.
Jaz se odločam za nakup 16gb kartice za moj nuvi 765. Lahko še kdo potrdi, da naprava podpira 16gb kartico, da ne bi zastonj kupoval?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na 765 (zadnji FW) potrjujem, da deluje normalno 16Gb Samsung microSDHC class10 (seveda preko sd micro adapterja ki je bil poleg kartice).
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.298
22
38
MB
Pozdravljeni

Ali lahko imam samo karto na kartici, 3d in JCV pa na napravi, ali moram imeti vse na enem mestu?
 
Nazadnje urejeno:

Alfa147

Zelenc'
7. sep 2011
15
0
1
41
Ljubljana
Zdravo,

imam omenjen model Garmina venadar mi noče sprementi loading screena. Ko izberem sliko, mi ne ponudi, da nastavim za ozadje začetnega zaslona.

Hvala vnaprej.

LP
 

TKJJ

Pripravnik
28. nov 2009
316
0
16
Maribor
Za Nuvi 765T ni več nobenih uradnih posodobitev. A se lahko uporabijo posodobitve od drugih modelov za "Firmware Update for GTMxx Traffic Receiver Type 3 3.10", "Time Zone Map 15" in "Posodobitev vgrajene programske opreme 5.00"? Bi uporabil od modela Nuvi 37xx.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Timezone bi ti moralo samodejno prenest preko webupdater, GTMxx že dolgoni bilo novih posodobitev isto za Traffic reciver.
Če ti ne ponudi, potem ni na voljo oziroma imaš že zadnjo verzijo.

Lahko pa brez problema vržeš not timezone od 37xx.