Predogled Garmin Nuvi 765T

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

zakon

Guru
16. maj 2008
8.568
684
113
toti Maribor
Že dolgo
evil.gif
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Jaz imam v 765 že od samega začetka 16GB kartico. Prva mi je sicer lani crknila, pa sem kupil novo. Uporabno je kot USB ključ (ker ga imam v glavnem povsod s sabo) in še mnogo, mnogo muske lahko gor naložiš poleg dveh kart.
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Da, in še več. Lahko da podpira celo 32 ali 64 GB. Sam nisem imel nikoli prilike sprobati tako velike kartice. Verjetno (99%) podpirajo tudi drugi novejši nuviji te večje kartice. Ker pa nisem sam tega sprobal, pa ne morem tega 100% trditi. Sprobal sem samo to, kar sem zgoraj napisal. Se pravi z original FW je 765-ka podpirala 16 GB kartico.
 

lopov

Zelenc'
20. jul 2011
27
0
1
Je že kdo menjal bateijo na 765? Sicer ne vem če je kriva ravno baterija ker ta naprava nikoli ni delala OK, a sedaj mi dela manj kot 10 minut in ko vzamem iz avta je čisto neuporaben brez napajanja.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz še imam menjavo baterije v dobrem
smile-1.gif
še vedno mi sistem javlja, naj pošljem Nuvija na servis, da menjajo. Bom še malo počakal, da zmanjka baterij in mi bodo potem dali nov model... aja, nismo v Ameriki.
 

lopov

Zelenc'
20. jul 2011
27
0
1
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Jaz še imam menjavo baterije v dobrem
smile-1.gif
še vedno mi sistem javlja, naj pošljem Nuvija na servis, da menjajo. Bom še malo počakal, da zmanjka baterij in mi bodo potem dali nov model... aja, nismo v Ameriki.

Garmin "pove" da je potreben servis? Meni nič, vem le, da ga recimo odklopim do računala in v 45 minutah ko je ugasnjen in pridem do službe takoj javi, da je baterija skoraj prazna.

Trenutno me najbolj boli glava ker sem ndgradil na 4.40 -- počasen za popizdit in ko želim narediti backup mi stalno prekinja USB povezavo z računalom.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.568
684
113
toti Maribor
Jaz imam FW 4.0 in dela kot urica. Edini problem, ki sem ga opazil je, da po vsakem ugašanju napreve izklopi tudi bluetooth in ga moraš vedno vklapljat ponovno.
 

lopov

Zelenc'
20. jul 2011
27
0
1
Super, thx!

Edit: za baterijo sem gledal ebay. Se ve, je morda v Ljubljani kakšen prodajalec? Poleg uradnega servisa, seveda
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno: