Predogled Garmin Nuvi 765T

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
3D objekti še vsaj v sloveniji nekaj časa ne bodo nekaj, po čemer se boš lahko orientiral pri navigacij. Poleg tega so razmeroma slabe kvalitete (anti-aliasing ne bi škodil, vendar bi potem verjetno rendering prepočasen)
 

sebek

Zelenc'
19. nov 2008
15
0
1
A se da priklopit na avtoradio (ki ima aux vhod)? Ker baje ta FM oddajnik ni neka sreča.

Hvala
 

sebek

Zelenc'
19. nov 2008
15
0
1
Super, hvala. Bom verjetno kar naročil. Samo ne pri nas, ker imajo nerealne cene
smile-1.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
jaz ti zrihtam za 419 - 10%....ceneje se ne da ker je že nabavna previsoka
frown-1.gif
 

rpet

Zelenc'
17. jul 2008
8
0
1
Ima kdo slovenska navodila oz. ve, kje se jih da dobit? Mislim na internetu, ne v fizični obliki - lahko sam sprintam. Potrebujem jih, ker je bila zadeva kupljena v avstriji, pa je cel kup malih knjižic (navodil) zraven, slovenščine pa seveda ne.
hvala
lpr
p.s.
angleščina oz. nemščina ne pomaga, ker gre za darilo za starejšo osebo, ki želi tudi kaj prebrat
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Jado pravi:
pa uveljavaljaš lahko potem garancijo v SLO?

Ne, napravo sem poslal nazaj v Nemčijo (ptt okoli 4-5 eur) in dobil čisto novo nazaj v par dnevih ...

Ti pravim, da se navadi, da živimo v EU
smile-1.gif
 

brainstorm

Pripravnik
15. nov 2008
160
0
16
A zdej že dela normalno adriaroute in adria topo na tem modelu, ker grem za božič na Dunaj in ne vem če ga ne bom nabavu za 280€.
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Mislim, da je za prekrivanje ATv2.11 s strani ARv2.10 kriva kartografija ne pa naprava. Rešitev je bila namreč v nehomogeni barvi mestnega področja na AR ali "časovni" popravek na AT.
Tako, da bodo tudi na novih naprabah brez popravkov "hiše" iz AT verjetno prekrite z "mestnim zemljiščem" iz AR.
 

sandiv

Pripravnik
4. sep 2007
268
1
18
Maribor
Nuvi 765 deluje po posodobitvi na verzijo 2.50 enako dobro kot Nuvi 760:
- še vedno ni dobro imeti naenkrat vključenih kart CN 2009 in AR ali AT
-prekrivanje AR in AT je problem izdelovalca kart Navigo in ne Garmina (nisem še uspel testirat kart z modificiranimi typ datotekami)
-jutri grem v Graz in bom lahko kasneje napisal kaj več o tem
Težave z izrisovanjem kart lokalnih ponudnikov in težave z Travel Language Guide so odpravljene.
Naprava ima precej novosti glede na Nuvi 760, precej boljša (čista in kvalitetna) je komunikacija pri klicih z mobilnega telefona preko bluetooth povezave.
 

sebek

Zelenc'
19. nov 2008
15
0
1
Ve kdo mogoče za kakšno trgovino v Grazu, ki bi imela 765t po ugodni ceni.
Našel sem ga na spletni trgovini redcoon.at za 277€ , vendar bi se rad izognil naročaju preko spletne trgovine.
Hvala
 

bosko3

Zelenc'
17. sep 2008
24
0
1
Če se 765T kupi v Avstriji a je potreben kakšen upgrade za Slo jezik ali ga pa samo priklopiš, na njem nastaviš slovenščino in govori slo?!
A 765 T kaže cestne pasove tudi v Sloveniji ali samo zunaj?
Je Slovenija naložena podrobno , ali je potrebna AR karta npr. za napis in izgovorjavo ulic?

Hvala za odgovore!
 
Nazadnje urejeno:

rpet

Zelenc'
17. jul 2008
8
0
1
Slovenščina je že med ponujenimi jeziki, moraš pa posebej nastaviti za meni in posebej za glasovno vodenje.
Karta je podrobna, ulice so noter vse, kar se Lj tiče npr.
Lane assist še nisem uspel sprobat, ker nisem bil nič na AC. Samo preračunavanje je sicer hitro.
Edino, kar je, mi niso všeč meniji, ker sem navajen na Navigona.

lpr