Predogled Garmin Nuvi 765T

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

No, model 660 seveda ni boljši, vendar pa nove funkcije ne pretehtajo nakupa. Tudi cena je visoka.
Če pa se kupuje kot nov in se ga da dobiti za kakšnih 270 EUR pa je to vsekakor dober nakup, saj je to cena blizu modela 255WT, ki pa ima bistveno manj funkcij, za to ceno pa se dobi maksimum kar ta hip ponuja Garmin.

No pa da se bolj vrnemo spet k samem topicu.

Zasnova 3d objektov, ki so v dodatnem fajlu karte cn 2009, je že v sami karti 2009 in sicer kot 2d.


 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Deluje, hvala
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Danes sem ga še malo uporabljal po Sloveniji in sarkastično ugotavljam, da v Sloveniji ne rabimo TMCja, da se izogneš zastojem
smile-1.gif


Tudi pri nas na Sloveniki zadeva deluje v predorih oziroma ne javi izgube satelitov, še vedno pa ne vem ali ima senzor gibanja (v podatkih ni videti) ali te podatke črpa iz karte. Preizkusil sem FM oddajnik, ki je delal povsem normalno (premalo sem testiral, da bi ujel kakšne šume na isti frekvenci), pa tudi telefon preko BT, ki pa deluje bolje kot na modelu 760. Ne prekinja, skratka normalno.

Še par utrinkov:
155.png
342.png

586.png
595.png

604.png
612.png

636.png
673.png

698.png
772.png

858.png
1844.png

1964.png


Opazil sem tudi, da avtozoom deluje glede na hitrost vožnje. Ko sem npr. pospešil je sam pomanjšal karto in obratno.


Prenos sledi iz naprave po koncu vožnje, ok.

Naprava si enako kot model 760 "zapomni", kje ste nazadnje parkirali. Funkcija je avtomatska in deluje tako, da ko še vklopljeno napravo snamete iz nastavka in potem izklopite, si ta zapomni ta dogodek in shrani zadnji položaj med priljubljene in označi s simbolom avtomobilčka.
Bom še dal slikico naslednjič.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Že v temi o 760 je več uporabnikov pisalo, da imajo z zadnjimi FW težave v okolici Maribora na "bob stezi", kjer se naprava resetira ali ugasne. Tudi na modelu 765 se "nekaj" zgodi. In sicer ko se pripelješ skozi tunel v Maribor se na ekranu napiše opozorilo o uporabi naprave, naprava pa deluje potem normalno naprej.

Očitno je neka napaka v sami karti ali napravi na tem odseku (nek hrošč), ki napravo zmede, sploh serijo 7xx. Imel sem samo original karto 2009.

Morda je celo problem v POI točki, ki je v tunelu, morda je tam kakšna napaka, moram tudi to preveriti.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Gre za Skritiradar@80, ki je postavljen narobe, na spodnjo cesto pod tunelom, kjer je 50.




Sem zdaj popravil in dal točko iz vsake strani tunela. Popravek bo viden v tem mesečnem updejtu.
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Tole, da v tunelih ne jamra, da ni signala ni nobena novost. Že nuvi 7x0 je lepo zvozil skozi tunel.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Moj model 760 je v tunelih javil izgubo signala, enako tudi model 205. Dopuščam pa možnost, da si ti imel novejšo verzijo. Prva verzija tega zagotovo ni podpirala.
 

sandiv

Pripravnik
4. sep 2007
268
1
18
Maribor
Sledim sem Snecerju in v soboto dal Nuvi 760 na Bolho, ga v nedeljo za solidno ceno prodal in danes v četrtek že držim Nuvi 765 v roki. Kupil sem na enak način kot Snecer-na eBayu preko nemške spletne trgovine ,poslano iz Litve- cena 300€, takojšen nakup brez licitiranja. Prvi vtisi zelo pozitivni.
cheer.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Še pogled na opcijo "zadnja lokacija", da ni potrebe po iskanju avtomobila.

27.png
32.png

36.png
44.png

71.png
181.png


Zadnji položaj se shrani, ko napravo snamemo iz nosilca in na vprašanje o delovanju na baterijo odgovorimo z NE in se naprava izklopi.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Je kakšen link do tja? Ebay v Litvi.


Kako je z nosilcem, napajanjem pri tem Nuviju? Je enako kot na 760 ali so zopet kaj modificirali?
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Nekaj sem slišal, da imajo ti novi 765 težav? Samo ne morem se spomniti kaj že.