Pozor pred spletnim nakupom !

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.165
2.258
113
Pa to ti govorim, vsi smo ti hvaležni za warning ampak govorim samo o tem da ne pričakuj da bodo s strani naših organov kakšne sankcije ker ne bodo. Škoda vsega časa in truda ki si ga porabil... Zato pa ni šanse da kupim določeno rabljeno ali novo stvar ki je prej ne vidim in sprobam od fizične osebe.
 

B81

22. jul 2007
34.540
8.982
113
Jaz pa mislim, da je tako čisto prav. Saj pa ni noben način, da te nekdo tak na suho nategne prek neta, jebomast.
 

B81

22. jul 2007
34.540
8.982
113
Ne vem, meni bi se ful gravžalo prijet, tak da tega jaz nabolj ne bi delal....
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.165
2.258
113
Naivnost je dandanes draga. Če nisi tolko da razkiraš 15€ za gorivo in prideš pogledat osebno pač nastradaj....
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Vse uporabnike foruma pozivam pred nakupom od ponudnika na Bolhi

oglas
http://www.bolha.com/oglas383468904/iphone-2g-za-rezervne-dele-#

Posebej bodite pozorni, ker ima ponudnik več oglasov o rabljenih telefonih, vendar je vsak oglas oddan z drugim imenom vendar, ko vam pošlje telefonsko je vedno ista. Prihaja iz štajerskega konca, točneje iz Hoč(e) pri Mariboru. Pozor na prazne obljube, ki jih daje, da so telefoni brezhibni in brez prask. V mojem primeru je bil telefon brezhiben in brez prask. V primeru, da ne bom normalno rešil zadeve bom seveda objavil vse podatke vključno z njegovimi osebnimi podatki in tudi njegovo sliko (sam jo je objavil na nekem forumu). Drugače pa lahko podatke zainteresiran posredujem na ZS. Ne bom umrl zaradi zneska samo on pa ne bo imel mirnega spanca. Tudi za take se najde palica.

Čakam do konca tedna potem pa objavim vse podatke vključno z njegovo sliko.
Ah, jebiga, poleg avtov tud telefonov ni za kupovat ... preko Trojan.

Uh, skoraj 14 let stara tema, šele zdej vidim :p