Pozor pred spletnim nakupom !

starsky

Pripravnik
9. apr 2009
78
0
6
Pol ga je pa mogoče še s podatki na*egnil, ne sam z jabko
evil.gif
 

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
524
15
18
Na tem naslovu je več stanovanjska hiša. Edina stacionarna telefonska številka je registrirana na priimek Bezjak. Drugače pa je oseba z objavljenimi podatki prijavljena na tem naslovu in tudi stanuje tam, preverjeno na policiji.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.165
2.258
113
Koliko se slišijo govorice po Hočah je danes celo dopoldne poteka hišna preiskava na tem naslovu. Videnih je bilo tudi nekaj vodilnih Mariborskih kriminalistov, nekaj policijskih avtomobilov ter nekaj službenih psov. Po neuradnih podatkih so v hiši domnevnega goljufa zasegli več mobilnih telefonov znamke Apple, ki so bili zalepljeni z sekundnim lepilom in pripravljeni za nadaljno prodajo. Zasegli bi naj tudi nekaj gotovine, 2 bančni kartici ter nekaj poštnih potrdil o oddani pošiljki. Zopet usumljenca so Mariborski kriminalisti podali kazensko ovadbo za goljufijo.
hysterical-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.165
2.258
113
Citat:
Uporabnik Roby11 pravi:
vau. pridni so bili.

Upam da razumeš da je bilo zgoraj napisano samo sarkastično mišljeno in da se razlikuje od resnične stvarnosti?
smile-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.165
2.258
113
Ne privoščim ti da zdaj naleti na to temo naš cenjen prijatelj policaj Egonislaw, on ti bo povedal da temu ni tako!
evil.gif
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Daj "Frogstar" umir se že pač si spušil "končno", ti od nekoga in thats it. Spirjazni se in life goes on.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.165
2.258
113
Res je! Jaz sem tudi zadnjič ko sem ven šel in se ga nasekal nekje zgubil prek 100€ pa živim dalje in nisem šel na PP vložit kazenske ovadbe proti neznanemu tatu. Pač če že misliš mu idi uhe navit saj maš njegov naslov, ne pa se tu smešit z nekimi pravnimi dejstvi ter kazenskimi pregoni.
 

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
524
15
18
Citat:
Uporabnik bokyto pravi:
Daj "Frogstar" umir se že pač si spušil "končno", ti od nekoga in thats it. Spirjazni se in life goes on.

Daj se malo vzdrži svojih komentarjev, ker si prav zatežen. Sicer pa kaj se sploh oglašaš in komentiraš stvari, ki se te ne tičejo. Če imaš kaj za pripomnit mi lahko osebno poveš, če imaš jajca. Aja samo to pa pri tebi ne gre, se raje skrivaš za raznimi nicki (tehnoman, bokyto, bandric@me.com,...), osebno pa ne upaš pred oči.
 

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
524
15
18
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Res je! Jaz sem tudi zadnjič ko sem ven šel in se ga nasekal nekje zgubil prek 100€ pa živim dalje in nisem šel na PP vložit kazenske ovadbe proti neznanemu tatu. Pač če že misliš mu idi uhe navit saj maš njegov naslov, ne pa se tu smešit z nekimi pravnimi dejstvi ter kazenskimi pregoni.

Sploh se ne gre za denar, hotel sem vse tukaj na tabli opozoriti, da naj pazijo pred nakupom. Jaz ne bom umrl zaradi tega, bom pa ob priliki odšel v Hoče in osebno uredil zadevo.