Potrebujem pomoč MIO moov 310

pidalc

Zelenc'
25. apr 2008
18
0
1
Dobil sem omenjen GPS. Lastnik mi ga je pač podaril, ker kao ni deloval (jasno če je blo vse pobrisano). Našel sem firmware s številko COBIAT400.V.00.0015, vendar ko sem hotel gor naložiti program iz DVD-ja se le ta noče zagnati. Če ga hočem posodobit preko MioMoreDesktop, mi pravi, da ima zadnjo programsko opremo. Ko pa hočem posodobiti karte, po navodilih, pa mi prvi "sorry, the patch not match your device!"
sprasujem se.gif

Kateri firmware je zadnji? Kje bi ga dobil?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.363
695
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Pa imaš sploh kaj na flash disku ali je le ta popolnoma prazen?Če imaš karkoli na flešu, pošlji fotko, da vidim vsebino. Če nimaš in če preko original Miomore cdja ne moreš obnovit sistema, potem pride na vrsto plan B.
smile-1.gif


Kakorkoli, lahko ti pomagam samo v primeru, če si pripravljen privzeto Miomap navigacijo nadomestit z iGO8. Če pa želiš samo usposobit privzeto Miomap navigacijo z najnovejšimi zemljvidi, potem sma v malo večjih težavah...sicer je pa prva opcija itak win-win, tako da nimaš kaj študirat
smile-1.gif
 

pidalc

Zelenc'
25. apr 2008
18
0
1
Pravim, da je bil prazen! Poflešal sem ga z COBIAT400.V.00.0015, potem sem namestil še Miomap iz DVD-ja, ampak se ne zažene. Pokaže se osnovni oranžni zaslon, spodaj laufajo pikce vendar ne pride do konca in potem se ponovno zažene. Na prvem črnem zaslonu mi izpiše št.frm-ja.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.363
695
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Pa si pred flešanjem še imel USB povezavo? Če da, potem ne vem zakaj si ga šel flešat. Zdaj če si poknil gor napačen ROM, potem je štala. Kje si pa sploh dobil rom za ta model? Na gpspassionu kjer je velika baza romov, sem ga sicer videl ampak je samo Moov310_NA (ROM_COBIAT400.V1.00.0015) in to je verzija NA (North America) zato se boljim, da si ga flešal z napačno verzijo..
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.363
695
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Anyway, četudi je rom napačen, mislim, da ne bo takega problema. Sedaj je potrebno vreči iGO8 na flash disk in samo spremeniti poti v datoteki appstartupsec.ini fajlu, ki ga najdeš v mapi Program files\Miomap. Sicer pa več o tem na ZS, če te zanima, ker prehajava na warez dobrine
smile-1.gif
 

pidalc

Zelenc'
25. apr 2008
18
0
1
ROM je za Evropo, torej je pravi, kajti poleg je bi še NA. Bom probov iGO8. Zaenkrat hvala!