Potovanje v Italijo

Yogi

Majstr
1. sep 2007
3.214
290
83
Avstrija vidim, da je samo delno na rdečem seznamu, kar pomeni, da v Celovec lahko skočimo?

CLIO15

Guru
1. nov 2007
7.364
700
113
;)Kot kaže Štajerci še vedno lahko gremo v Nemčijo brez Corona testa.
Se popravljam Podravci

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.922
45
48
40
www.citroenar.com
Zaenkrat se še normalno prečka mejo ... na maloobmejnih prehodih ni nobene kontrole. Je pa obvezna maska zunaj, razkuževanje rok, ponekod merjenje temperature pred vstopom v trgovino, pri nekaterih piše da so tudi rokavice obvezne. Pa maske v avtu, če "nisi družina", pa mislim da so lahko 3 v avtu, šofer pa dva zadaj levo in desno. (to sem prebral, ne vem pa če preverjajo)

Priponke

• Všeč mi je
Reactions: Valhalla

Valhalla

Majstr
17. dec 2007
2.880
175
63
Mi smo pobegnili včeraj v Banovce raje. Imam dva majhna otroka in se nisem upal reskirati. Želeli smo v Rim in bi imel težave, če bi bilo kaj na cesti, dodatne. Pa še iz Gorenjske smo. TaRdeči. Tu imam takso plačano od včeraj in smo legit. Hvala pa vseeno za informacije, bojo prišle prav malo kasneje, ko bo manj težav.

bizi

Guru
21. nov 2007
16.507
1.799
113
Kočevska
Zaenkrat se še normalno prečka mejo ... na maloobmejnih prehodih ni nobene kontrole. Je pa obvezna maska zunaj, razkuževanje rok, ponekod merjenje temperature pred vstopom v trgovino, pri nekaterih piše da so tudi rokavice obvezne. Pa maske v avtu, če "nisi družina", pa mislim da so lahko 3 v avtu, šofer pa dva zadaj levo in desno. (to sem prebral, ne vem pa če preverjajo)
Ali si oranžen?