Potovalne fotouganke

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

kajn

Guru
5. okt 2007
2.476
1.255
113
Iskajoč brata
Nisn nec razsiru slike, sn ze hotu napisat The Truman show
aplauz.gif
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Mogoče ne bi bilo slabo, če bi uvedli dodatno pravilo, da mora zmagovalec objaviti novo sliko v roku xy ur, drugače jo lahko objavi kdo drugi, da se ne čaka v prazno, kot zdaj.

Jurij
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Citat:
Uporabnik medak pravi:
predlagam naj nekdo objavi novo fotouganko, sma nimam več slik tako da ne morem
smile-1.gif

lp

Si bom drznil in jo jaz prilepil...
smile-1.gif


Torej kje je to?



Bi pa predlagal, da če tisti, ki je uganil kraj ne prilepi slike v recimo 24 urah, da jo prilepi naslednji...
Premalo? Preveč časa?
S predlogi na plano
tongue-1.gif


LP
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik Qmi pravi:

...

Bi pa predlagal, da če tisti, ki je uganil kraj ne prilepi slike v recimo 24 urah, da jo prilepi naslednji...

Premalo? Preveč časa?

S predlogi na plano
tongue-1.gif




LP




Torej, objavljam prvi aneks, aneks 1.a., k členu 1. uvodnih pravil. (Matr, kako pravniško zveni tole.
grin1.gif
) Po branju pripombe mojega soimenjaka (jurija) sem imel v mislih ravno 24 urni rok, kot ga je predlagal tudi Qmi.



ANEKS: 1.a.) Zmagovalec tekoče uganke ima na voljo 24 ur časa, da objavi svojo fotografijo za novo uganko. S tem so dolžnosti zmagovalca razen spremljanja poteka reševanja uganke s strani ostalih udeležencev in razsodbe novega zmagovalca končane. Če zmagovalec tekoče uganke ne začne nove uganke v dogovorjenem času, postane zmagovalec tekoče uganke udeleženec, ki je zadnji poskušal z odgovorom in ki je lahko bil tudi napačen odgovor.



Mislim, da sem dopolnitev zapisal dovolj rekurzivno, da pokrije vse možne primere.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.253
189
63
JFK-jevo zadnje "počivališče" na Arlingtonskem pokopališču v Virginii, ZDA?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.