Potovalne fotouganke

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Že nekaj časa nazaj se mi je porodila ideja za debato, katere glavna tema bi bila ugibanje, kje je bila posneta predstavljena fotografija. Ker bi bil namen take debate lahko mnogoteren, sem se zdaj odločil, da jo odprem.
smile-1.gif


S pravili ne bom kompliciral: 1.) Kdor prvi ugane oziroma ugotovi, pri čemer hkrati navede, kako je do odgovora prišel, lahko začne z novim krogom. 2.) Če avtor uganke ne zavrže ali potrdi odgovora(-ov) v nekem razumnem času, recimo treh dneh, potem naj nekdo izmed moderatorjev predlaga avtorja naslednje uganke, lahko pa jo začne tudi sam na lastno željo. 3.) Na uganko je dovoljena le ena fotografija standardne velikosti največ 800×600 pikslov, ki ste jo posneli sami na katerem izmed svojih potovanj ali izletov v bližnje ali daljnje kraje. Fotografija mora vsebovati vsaj en element, ki je tipičen za predstavljeni kraj, tako da ga morebitni in povprečno radoveden turist, avanturist itd. ni mogel spregledati. 4.) Avtor trenutne uganke lahko enkratno nudi namig za pomoč, če se uganka ne reši recimo v enem tednu. Namig se poda z opisom kakšne dodatne podrobnosti, po presoji avtorja.

To je to. Pripombe so zaželjene. In že začenjam s prvo, zelo lahko uganko.
grin1.gif
Torej - kje je to?

 

MooNman

Pripravnik
5. avg 2007
148
0
16
malo tu malo tam
Ni bilo težko, vendar na Brionih še nisem bil, tko da sem imel kr malo srečo.

sliko prilepim pozno zvečer, ker ravno odhajam ven.žal
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Aha, ampak sem ti vseeno priznal odgovor.
smile-1.gif




Glede naslednje uganke ni panike. Vzemi si čas za kakšno dobro idejo, pa še ostali si lahko med tem pripravijo svoj repertoar.
grims-1.gif




P.S.: Naslednja moja bo težja.
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Bravo Georgie...dobra tema
aplauz.gif


Bom začel brskati po svojih slikah in naredil posebno mapco prav za to temo, če bom kdaj zadel pravilen odgovor
grin1.gif
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Torej, koliko časa še rabiš?



P.S.: Če si si premislil ali karkoli, bom štafeto preusmeril Qmi-ju, ki verjetno že nestrpno čaka.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

MooNman

Pripravnik
5. avg 2007
148
0
16
malo tu malo tam
ja tako je.Odgovor je pravilen
cheer.gif
( baje spada pod čudesa sveta Petra - Jordanija )



Zgleda, da sem dal prelahko sliko
evil.gif




naslednja bo težja
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.