Posnetek pretepenega objavil na FB

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Saj zato mi je čudno.

K sebi so prišli komaj leta 45, ko so anglosaksonci "slučajno" vrgli nekaj bomb na njih.

Ne pravijo zastonj: Kjer je kri in zlato, tam so Švicarji.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Citat:
Uporabnik patriot pravi:

Glej no glej, tudi v Švici niso tvojega mnenja:

To ni mnenje, ampak je fact. Če se kje očitno uporablja v nazi propagandne namene, kot npr. na tej sliki, pa ne vidim razloga, da dejanje ne bi bilo preganjano.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

crazy1.gif


Itak trdita da ga nista hotela kar ubiti, kdo pa to namerno dela, pa še filmček snema zraven !??
shocked-1.gif


Zame je to kriza današnje izrojene družbe, kjer se tolerira vse mogoče deviacije, od tatvin do preprostih gostilniških pretepov. Čisto vse je v bistvu pri nas dovoljeno. NI PA dovoljeno nekoga usekati po nosu, čeprav je cel večer izzival in lepo prosil ! Tole se sploh ne navezuje na tale, aktualni primer, želim samo povdariti, da se s takimi prepovedmi in omejitvami prepad med različnimi tipi ljudi samo poglablja. V vrtcu in OŠ se začne (imaš ukor ker si mahnil prijateljčka, ki ti je že šestič prerezal gumo na kolesu
crazy1.gif
-.

Splošna kriza vrednot nasplošno. Na koncu dobiš celo frajerski film, kako se nekega (prijatelja) pretepe do konca! Sedaj sta fanta obsojena, pa še vedno nekaj čivkata, da ga nista hotela čisto do konca. Kaj ti je to potrebno? Če si nekoga mahnil, moraš vedeti tudi za posledice, mar ne! Tudi če si ga mahnil samo malce, tako da je nasprotnik izgubil ravnotežje in padel po branah, - SI KRIV !

Tri mladosti so šle v maloro, pa verjetno še katera vzporedno. Ta žalost je istočasno tudi izredna priložnost za novinarje, da napihnejo zgodbo in naredijo zadevo za primer vsem mladcem, ki jih pravkar poganja predvsem testosteron, da se pač tako ne dela. Da želimo nekateri t.i. "civilizirano družbo", da se za to trudimo že nekaj generacij in da nam ni vseeno. In da nočemo še kakega takole uničenega življenja - takole, za brezveze .
stupid-1.gif
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.735
2.102
113
Halo kaj je s tabo kaksni mediji oni se bodo rajsi iz Bavcarja do onemoglosti norca delal, medtem bo ta zgodba ze mimo
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Če bi znali Bavčarja že v samem prvem trenutku čorkirati kot treba, bi znali tudi mladino vzgajati kot treba. Mislim da je to vse kar je treba povedati v tem trenutku.

Problem pri nas je, da ni več čutiti očeta kot vzgojitelja. Kpl. naša družba je pobabljena, če moram napraviti red z mulcem v bajti, moram najprej opraviti z ženo, ko si domišlja da so njene fantazije z mehko vzgojo edine taprave, čeprav redno prihajajo iz šole alarmantna sporočila o vseh mogočih deviacijah in problemih ki jih naš mulec uprizarja
rolleyes-1.gif
.

Je že prepozno! V naslednjih dveh letih lahko mirno pričakuješ enega takega potencialnega "Aleša". Žal.

Preprosto in v kmečkem žargonu povedano - današnji očetje nimajo več jajc!
crazy1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Vsak dan bi blo treba povedat kaj sta naredila in kok sta dobila. Edin prava kazen!
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik pinkobalinko pravi:
KSZ

Očitno bosta obsedela za malo dalj kot smo mislili.

http://www.rtvslo.si/crna-kron...setletji/433032
Ne bosta. Se bosta pritožila in sodba bo padla. In tudi prav je da sodba pade, ker to kar smo videli ni bil umor, ampak kvečjemu uboj, povzročitev hude poškodbe....Potem bo ponovno sojenje, ali paj ih bo še več, da bodo sodniki,odvetniki lahko fajn služili za davkoplačevalski denar.
Škoda da nihče ne odgovarja, ko nekoga obsodijo za dejanje,ki ga ni storil.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.310
1.179
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik membrain pravi:
Citat:
Uporabnik pinkobalinko pravi:
KSZ

Očitno bosta obsedela za malo dalj kot smo mislili.

http://www.rtvslo.si/crna-kron...setletji/433032
Ne bosta. Se bosta pritožila in sodba bo padla. In tudi prav je da sodba pade, ker to kar smo videli ni bil umor, ampak kvečjemu uboj, povzročitev hude poškodbe....Potem bo ponovno sojenje, ali paj ih bo še več, da bodo sodniki,odvetniki lahko fajn služili za davkoplačevalski denar.
Škoda da nihče ne odgovarja, ko nekoga obsodijo za dejanje,ki ga ni storil.
Ne, [cenzura], a nisi videl!? Bil je samomor!!!
13.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.555
266
113
Haha, sej se mi ne da brat vseh 25 strani, sam mi je prov cudno kako se najdejo ljudje k recejo za nekoga ki je do smrti pretepel cloveka, da je 20 let zapora prehuda kazen...

Koncno sodisce spelje postopek hitro in brez komplikacij, pa folk spet ni zadovoljen... ccc...

Pa grem stavt da se so na prejsnjih straneh vsi za najvecjo kazen.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Vsa čast tožilki, da je uspela sestaviti tako obtožnico in jo na sodišču ubraniti. Vsaj na prvi stopnji.
Je pa seveda možno, da bo sodišče na drugi stopnji odločilo drugače.
Zagotovo pa se je pretepačema snemanje vrnilo kot bumerang. Tako se ne moreta izgovarjati eden na drugega, neprištevnost... Verjetno je tudi prav na samem posnetku tožilstvo našlo indice naklepa.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Haha, sej se mi ne da brat vseh 25 strani, sam mi je prov cudno kako se najdejo ljudje k recejo za nekoga ki je do smrti pretepel cloveka, da je 20 let zapora prehuda kazen...

Koncno sodisce spelje postopek hitro in brez komplikacij, pa folk spet ni zadovoljen... ccc...

Pa grem stavt da se so na prejsnjih straneh vsi za najvecjo kazen.
Nisem nikjer napisal, da se mi zdi 20 let premalo.
Napisal sem, da če je bil umor, naj se ga obsodi za umor, če je bil uboj, naj se ga obsodi za uboj, če je šlo za povzročitev hude poškodbe s posledico smrti, naj se ga obsodi za to. Ne pa je bil uboj, obsodi se ga pa na umor, samo zato da bo kvi željna javnost zadovoljna, sodniki in odvetniki pa dobili posel še na pritožbah, ponovljenih sodbah...
Prezgodaj je trdit, da je sodišče postopek speljalo hitro in brez komplikacij, saj postopek še ni končan, bodo še pritožbe, višja sodišča, ponovna sojenja....

Če se pa vam zdi, da so kazni za uboj prenizke, potem je prava pot sprememba zakona, ne pa da se storilce kaznuje po nekih drugih kaznivih dejanjih, ki jih ni storil, ker se vam zdi za tisto, kar je naredil premila kazen.

Podobna zgodba je bila pri Mačku.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.555
266
113
sorry sam macek ni nic podoben temu primeru...

mislim da se kazen najlazje dokaze ce je za to posnetek. tukaj res ni bilo dvoma, saj je bilo vse dokumentirano. cel postopek mucemja in umora.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Očitno je tožilki uspelo dokazati, da sta se pretepača med samim pretepom odločila, da naj pretepeni umre.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
a se boste spet skregal, kaj je kaj.
Psihota sta dobila kazen. Moje mnenje je, da nista za na svobodo nikoli več. Do zdaj jim je krojila pamet šmarnica in ostali alkohol in vprašanje je, koliko je sploh sivih celic ostalo živih.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.735
2.102
113
ne bo verjel kako se strinjam s teboj in verjetno tukaj ni veliko takih, ki se jim je bilo potrebno ukvarjat s kolesjem, ki ga omenjaš zaradi tega ker so hoteli vzgajati po svoje....no jaz sem se moral