Poslovni prenosnik

netko

Guru
25. jul 2007
6.735
2.097
113
odkar imajo mobilni telefoni mobilne dostopne toče in je paketih vključenih toliko podatkov niti ne razmišljam, da bi kartico dajal v računalnik, tako da to nebi smel biti deal braker
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.359
984
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Tommy17 pravi:
Si ze kaj kupil? Jaz gledam, da bi si na sluzbene poti kupil Dell XPS13. Minus je, da nima reze za SIM. Drugace pa top karakteristike. Edino malo me kvaliteta skrbi.

Še kar potrpežljivo čakam HP mojstre. Minilo so trije tedni od kar je folio 1040 tretjič ali četrtič na servisu. A ker je nekdo zaje... pri garanciji (na vseh papirjih 3 letna le v sistemu 1 letna, prenosnik pa je star 1 leto in 1 mesec) ga “ne morejo” začeti popravljati dokler se napaka ne popravi. In sedaj si posiljajo maile od enega do drugega. HPjev oddelek za spremljanje zadovoljstva strank pa pravi, da ni razloga za menjavo
smile-1.gif
. Verjetno res ne bo razloga za menjavo, ker počasi bo tega heca dovolj in bo edina opcija vrnitev kupnine.
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Citat:
Uporabnik netko pravi:
odkar imajo mobilni telefoni mobilne dostopne toče in je paketih vključenih toliko podatkov niti ne razmišljam, da bi kartico dajal v računalnik, tako da to nebi smel biti deal braker

Tezava je na poti (letalisca...) ker ce das preko hotspot-sa se baterija na telefonu hitro prazni. Vsaj pri meni. Pa povezavo prekine, ce imas telefonski klic... ampak ok., to lazje prezivim, kot pa praznenje baterije.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.359
984
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Tommy17 pravi:
Si ze kaj kupil? Jaz gledam, da bi si na sluzbene poti kupil Dell XPS13. Minus je, da nima reze za SIM. Drugace pa top karakteristike. Edino malo me kvaliteta skrbi.

Jst pa za potovanja bolj razmisljam, da bi nekega poceni “kitajčka” nabavil. Ko imam zraven svojega vedno “čaram” s tem kam ga naj dam. Zraven ga ne morem nositi ves čas. Sefi v hotelih so dostikrat igračke, v avtu tudi ni najbolje puščati.

Kako drugi rešujete to “težavo”?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.977
9.091
113
39
MB
se pravi še vedno nimamo neke pametne univerzalne rešitve? za nek poslovni prenosnik, ta mac je dober predlog? samo res ne vem če se mi da menjavat platformo :D