Pomoč pri izbiri telefona do 150 eur

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
Kako to misliš? Če ga ne zakleneš ti lahk po vsakem vsak frend brska ko greš v gostilni na WC, telefon pa pustiš na mizi, operacijski sistem v tem ne igra vloge Če misliš na te NSA fore, so pa vsi enako občutljivi. NSA postavi pogoje, če jih podjetja sprejmejo imajo lahko produkt na tržišču, če ne, odpadejo. Drugače je mene osebno bolj kot android navdišil IOS ampak cena je v višavah. Kupujem telefon nekje do 300 EUR, android odpade, ker ga imam počasi dost. Ostane še WP8, katerega še nisem probal in Blackberry. Še najabolj se nagibam h blackberry q5.
 

Matjaz2

Pripravnik
18. sep 2008
210
0
16
Po mobiju z androidom ti lahko vsak brska, ne da bi ga vzel v roke, kar iz svojega. V reviji Moj mikro ali Monitor, se ne spomnim v kateri, jo pa imam, je članek z naslovom Vsak je lahko Sova z navodili, kako se to naredi. Pred nsa pa tudi ugasnjen mobi ni varen, moraš baterijo ven vzet.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
Ne verjet vsem kar je napisano. vsi največji mobilni operacijski sistemi so iz ZDA. Če ma NSA res kej prstov vmes, jim očetje oS morajo pustiti kakšen backdoor odprt. Drugače ne dobijo dovoljenja za prodajo. Tak da ne vem od kod ti to. Načeloma sicer bi lahko bilo res, glede na to da je odprt sistem, in si ga vsak prilagaja po svoje. Tukaj je teoretično več možnosti za zlorabo. Ampak to so urbani miti.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.671
1.587
113
Sem prebral to takrat na hitro in koliko se spomnim se to ne da naredit brez predhodno namescenega sw v telefon.
Pa nazaj na temo in cisto resno vprasanje: je bil ze proizveden samsung na androidu, ki ne steka? Galaxy nexus ne steje
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
862
113
Ok no, ni treba pretiravat. Pač samo zanima me, kateri od naštetih bi bil najbolj idealen (glede na omenjene pluse in minuse)?
smile-1.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik Matjaz2 pravi:
Po mobiju z androidom ti lahko vsak brska, ne da bi ga vzel v roke, kar iz svojega. V reviji Moj mikro ali Monitor, se ne spomnim v kateri, jo pa imam, je članek z naslovom Vsak je lahko Sova z navodili, kako se to naredi. Pred nsa pa tudi ugasnjen mobi ni varen, moraš baterijo ven vzet.

Zato je apple začel z vgrajenimi/neodstranljivimi baterijami, ostali so seveda sledili. Obenem pa še lepo zaslužijo, kdor da menjat baterijo, pa tega noče sam doma oz. ne upa.
 

pitastrudl

Pripravnik
13. jan 2014
40
0
6
Ljubljana
Obišči stran
imel sem xperio m na testu, in lahko rečem da za tak denar je res extra telefon, deluje skoraj brez zatikanja, ima zelo hiter vmesnik, OTG podporo in baterija zdrži zelo dolgo! Toplo priporočam nakup. Če če koga kaj zanima naj kar napiše
smile-1.gif
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.358
9.775
113
kod Džej-Zija
Citat:
Uporabnik igi pravi:
Imam eno lumio 620. Novo, samo vklopljeno, v njej še ni bilo sim kartice. Je pa brez embalaže. Dobil sem jo na telerayu kot servisno zamenjavo za Nokio e52. Polnilec, slušalke, garancijski list.

Sam uporabljam Iphona, žena Samsunga s4 in sedaj rabiva tretji telefon. Nekako nama ni za tretji sistem, čeprav ko gledam po menijih je zadeva zelo zanimiva. Zamenjam za kaj androidnega, tudi z mojim doplačilo, ali pa prodam po pošteni ceni.

Imaš ZS.
 

saiko

Pripravnik
16. avg 2007
381
0
16
Kransterdam
Da ne odpiram nove teme

Imam možnost, da dobim po ugodni ceni spiodaj naštete telefone. Kaj vzeti, če bo cena ok? Verjetno lg?

*samsung galaxy s2 plus
*motorola motoluxe
*motorola razr
*lg 4x