Sinhronizacija z Outlook-om

BlonG

Pripravnik
10. avg 2010
174
15
18
Odločam za nakup telefona pa potrebujem pomoč glede na možnosti sinhroniziranja z Outlookom (MS Office x64). Sinhronizirati pa se morajo podatki med:
1. privat PC,
2. telefon,
3. sluzbeni PC.

Sedaj uporabljam Windows Mobile 6.5 in sem zadovoljen s sinhronizacijo, ker vse deluje - vsi podatki so usklajeni. Vzeti pa moram službeni telefon in ne vem kaj naj vzamem: Android ali Windows Phone 7 - da bom imel tudi na tem telefonu vse usklajeno?

Problem je podatkih, ki se morajo sinhronizirati - pa očitno vse kategorije niso podprte:
- stiki (to vidim da deluje), - nujno potrebno
- koledar (to tudi deluje), - nujno potrebno
- opravila [Tasks] (???), - nujno potrebno
- opombe (???),
- zapiski [OneNote] (???).

Ustvarjanje Google ali Windows Live računa ni želena rešitev (razen v skrajni sili). Desktop sinhonizacija je bojda OUT - zdaj je IN "cloud" sinhronizacija. Exchange ni rešitev (morda v prihodnosti v firmi nabavimo tudi to).

Uporablja kdo te funkcije in ima katerega od omenjenih sistemov na telefonu? Prosim če delite kakšno svojo izkušnjo in/ali pa mi pomagate pri izbiri.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Tale software je med boljšimi. Pazi pri Win Phone 7, ker je to čisto drug sistem kot WM 6.5 in ni rečeno, da ti bo delovalo tako kot pri WM 6.5
 

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Pri WP7 ne gre direktno Outlook sinhronizirat, če nimaš exchange serverja. Moraš prvo Outlook z Windows Live ID sinhronizirat in potem na gsmu nastaviš Windows Live račun in sinhroniziraš .

Sam uporabljam WP7 in nisem preveč zadovoljen z njim.
 

BlonG

Pripravnik
10. avg 2010
174
15
18
@bizi
Hvala, sem videl da je po forumih večkrat omenjen ta program na to temo. Moram bolj podrobno preverit. Vem pa, da je precej drugače - tudi s poudarkom na "ne-desktop" sync.

@Maiden
Očitno je rešitev nek drug program, ki to počne (zgoraj omenjeni je plačljiv), ali preko posredovanja Windows Live računa. Ampak kolikor vem bo tam posodabljalo le stike in koledar. Pa še to me ni najbolj navdušilo, ker je v Outlooku naredilo novo "skupino" za Windows Live contacte.
frown-1.gif


OK, čez nekaj mesecev bomo (mogoče) na Exchange serverju... Pa se ne bom rabil ubadat s temi problemi... Hudič je, ko sem se navadil na te funkcije...

Hvala obema!
 

Podobne teme