Pomoč na kmetiji in plačilo

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.891
113
pri taščici
čak ali nisi ti nekoč pisal o nekih avtih katere si kupoval.
Ali je bil to nekdo podoben tebi (ravno tako rovtar)-hribovc?
Avto voziš?
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.187
2.420
113
v lokalni ostariji
avto vozi traktorja ne sme... zakaj ne sme vejo njegovi...

punc najbrz nima veliko glede na to da je nekje pisal da so mu všeč fantki...

zdaj tukaj sta 2 opciji: je na drugi strani nekdo res omejen (umsko) ali pa se nekdo preprosto dela norca in si je kreiral "ALTER EGO" ->kmet iz okolice žirov, tipični hillbilly in fura "imiđ" omejenca...
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Je kar res, da ne znam vozt traktor, uporabljat motorko, čeprav motorko bi se lahko naučil medtem ko traktor pa ni šans, ker ga tud nebi dobil. Ampak pri motorkah bi se tud hitro zalomil.
Smo mel učas 3 traktorje (danes 2) pa mi ni ne oče pustil ne starejši brat.

saj če teh stvari neveš.... potem pa tak nisi uporaben na kmetiji.... ni čudno da si celi dan na internetu in "čakaš da te pokličejo"
jaz ti zdaj povem..... računalnik ti je prinesel starejši brat samo da se te rešijo..... da si z njim zaposlen in da drugi lahko v miru delajo na kmetiji...... a je tak?
hysterical-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Je kar res, da ne znam vozt traktor, uporabljat motorko, čeprav motorko bi se lahko naučil medtem ko traktor pa ni šans, ker ga tud nebi dobil. Ampak pri motorkah bi se tud hitro zalomil.
Smo mel učas 3 traktorje (danes 2) pa mi ni ne oče pustil ne starejši brat.
Nism pa noben lenuh, če bi bil potem bi me že zdavnaj zgnal, moram bit pripravljen, če ej treba kaj delat.

Presneto čuk, jaz nisem s kmetov pa znam vozit traktor, motorka pa tud poje ko je treba...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.525
9.218
113
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Bomo vidl jest sem tud bil za da se da bratu pa se je še na slabš spremenilo. Še, ko je bila od očeta KMetija je bil brat čist drugačen, kot danes, danes se ma za glavnega počes in po dolgem, čist se ej spremnu, učas sploh ni komandiral danes pa misli, da lahko kr komandira, kdo ga bo sploh poslušu hahahamislm ne vem kaj si eni predstavljajo, da bomo služni.
Glede na to, kakšen odnos imaš očitno do njega, mi že čudi, da te ni spokal s kmetije. Namreč, saj si lepo napisal, da je sedaj kmetija njegova. Torej, kaj igraš bedaka? Tako bo, kot bo on rekel, če ti kaj ne paše, se pa spokaj. Žal.
V normalnih družinah glava družine (kateri je še vedno ŠEF in kar ukaže VELJA) upošteva tudi ostale in upošteva dobre nasvete, če vidi, da bi po njegovem udarili mimo. V vaši žal ni tako, vendar je tvoj brat še vedno ŠEF in dokler ti daje streho nad glavo, boš tudi tako plesal kot ti on igra. Očitno pa, vsi skupaj niste sposobni normalnega dialoga (zate itak že vemo, da si večna žrtev). Koliko dolgo ti bo pa igral je pa na tebi... In če bo spravil vse v PM, jeb.at ga, bi prej razmišljali, preden ste prepisali nanj.
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
avto vozi traktorja ne sme... zakaj ne sme vejo njegovi...

punc najbrz nima veliko glede na to da je nekje pisal da so mu všeč fantki...

zdaj tukaj sta 2 opciji: je na drugi strani nekdo res omejen (umsko) ali pa se nekdo preprosto dela norca in si je kreiral "ALTER EGO" ->kmet iz okolice žirov, tipični hillbilly in fura "imiđ" omejenca...

Kje je tretja opcija,
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Je kar res, da ne znam vozt traktor, uporabljat motorko, čeprav motorko bi se lahko naučil medtem ko traktor pa ni šans, ker ga tud nebi dobil. Ampak pri motorkah bi se tud hitro zalomil.
Smo mel učas 3 traktorje (danes 2) pa mi ni ne oče pustil ne starejši brat.

saj če teh stvari neveš.... potem pa tak nisi uporaben na kmetiji.... ni čudno da si celi dan na internetu in "čakaš da te pokličejo"
jaz ti zdaj povem..... računalnik ti je prinesel starejši brat samo da se te rešijo..... da si z njim zaposlen in da drugi lahko v miru delajo na kmetiji...... a je tak?
hysterical-1.gif


Kdo drugi saj je sam ostal za delat, sitnobe nimajo meja,
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Je kar res, da ne znam vozt traktor, uporabljat motorko, čeprav motorko bi se lahko naučil medtem ko traktor pa ni šans, ker ga tud nebi dobil. Ampak pri motorkah bi se tud hitro zalomil.
Smo mel učas 3 traktorje (danes 2) pa mi ni ne oče pustil ne starejši brat.
Nism pa noben lenuh, če bi bil potem bi me že zdavnaj zgnal, moram bit pripravljen, če ej treba kaj delat.

Presneto čuk, jaz nisem s kmetov pa znam vozit traktor, motorka pa tud poje ko je treba...

briga me jest pač ne znam, ker me niso nikol naučil.
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Bomo vidl jest sem tud bil za da se da bratu pa se je še na slabš spremenilo. Še, ko je bila od očeta KMetija je bil brat čist drugačen, kot danes, danes se ma za glavnega počes in po dolgem, čist se ej spremnu, učas sploh ni komandiral danes pa misli, da lahko kr komandira, kdo ga bo sploh poslušu hahahamislm ne vem kaj si eni predstavljajo, da bomo služni.
Glede na to, kakšen odnos imaš očitno do njega, mi že čudi, da te ni spokal s kmetije. Namreč, saj si lepo napisal, da je sedaj kmetija njegova. Torej, kaj igraš bedaka? Tako bo, kot bo on rekel, če ti kaj ne paše, se pa spokaj. Žal.
V normalnih družinah glava družine (kateri je še vedno ŠEF in kar ukaže VELJA) upošteva tudi ostale in upošteva dobre nasvete, če vidi, da bi po njegovem udarili mimo. V vaši žal ni tako, vendar je tvoj brat še vedno ŠEF in dokler ti daje streho nad glavo, boš tudi tako plesal kot ti on igra. Očitno pa, vsi skupaj niste sposobni normalnega dialoga (zate itak že vemo, da si večna žrtev). Koliko dolgo ti bo pa igral je pa na tebi... In če bo spravil vse v PM, jeb.at ga, bi prej razmišljali, preden ste prepisali nanj.

Se mi ne da brat celega komentarja, ampak z veseljem spakiram in grem, ko se bo kaj takega zgodil. Resnica na ljubo mi bo lepše na svojem.
Itak si že vse sam plačujem. Brat plača samo elektriko in vodo, ostalo pa si sam financiram, tud hrana delno......on pa bio tisti, ki bo najbolj potreboval pomoč ne JAZ.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.471
356
83
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
čak ali nisi ti nekoč pisal o nekih avtih katere si kupoval.
Ali je bil to nekdo podoben tebi (ravno tako rovtar)-hribovc?
Avto voziš?


Seveda, da vozim avto.
Pa imaš izpit za avto? Al to mal tko po domače po hribovskih cestah?
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik roCkY pravi:
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
čak ali nisi ti nekoč pisal o nekih avtih katere si kupoval.
Ali je bil to nekdo podoben tebi (ravno tako rovtar)-hribovc?
Avto voziš?


Seveda, da vozim avto.
Pa imaš izpit za avto? Al to mal tko po domače po hribovskih cestah?

Itak, da imam izpit za seboj več, kot 5 let vozniških izkušenj brez ene same prometne za seboj pa krepko čez 150.000km.
Vozt sem začel tko po kemtiji pri 15 letih tam nekje.
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.891
113
pri taščici
mater da bom res razmislil o alkoholikovi zadnji vrtstici....
kot da bi znal leteti v vesolje, ne bi pa znal hoditi,ker te tega niso naučili oziroma se nisi naučil.....
Poznam froce ki pri desetih letih (takoj ko dosežejo stopalke) suvereno vozijo traktor, ti pa pri 20+ ne in pri 150kkm na cesti.....

pa ti veš koliko in kaj je km?
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Pa še nekaj zelo pomembnega sem pozabil napisat.
Ne vem, kako lahko eni kr nekaj pišete v tri krasne, ker sploh ne poznate mojih-domačih razmer, ne prehitevajte z komentiranjem, ne nabijajate komentarje v prazn nič. V mojih komentarjih amnka še veliko resnice.
Vsaka družina ima svoje težave, svoje take in drugačne razmere in da kr takole eni pišete v tri krasne vam sigurno manjka par koleščkov v glavi, dajte naučte se pisat razumno ne pa nekaj v prazen nič sploh pri takih temah k vas je 99% iz mest nimate kaj bit pametni, da se mate za doktorata iz Kmetijstva.
Avtorja lahko zastopmo samo tisti, ki smo doma iz Kmetije ne pa neki loleki pa še nekaj lahko je enim kmetovat v Pomurjo po ravnini kaj pa dejansko tukaj v Rovtarskem hribopvju, Idrijskem, Škofjeloškem, Polhograjskem tle so sami griči in vozt po teh gričih traktor ni mačji kašelj, poznam nekaj sorodnikov, ko so zgubl očeta, ko se je s traktorjem zvrnil.
Ni se u glavnem za zajebavat, mi smo na 700-800 metrih in ne manka se propadov, bregov, ....

Men je čist cool doma, na kmetih se je vedno delalo ne pa lenarlo, lenčine niso za na kmetijo jest bom vedno ne glede na situacijo pomagal doma pri kmetovanju, nisem lenoba in rade volje grem pomagat sam nič kaj rad v gmajno ostalo pa ni problema ja in tud na kmetih se krega ne poznam nobenga kmeta k se nebi učas mal skregal, ampak se hitro poleže prah

Zaradi mene pište karkol, sam nikol ne boste dosegl moj prav.
 
Nazadnje urejeno:

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Pa še nekaj zelo pomembnega sem pozabil napisat.
Ne vem, kako lahko eni kr nekaj pišete v tri krasne, ker sploh ne poznate mojih-domačih razmer, ne prehitevajte z komentiranjem, ne nabijajate komentarje v prazn nič. V mojih komentarjih amnka še veliko resnice.
Vsaka družina ima svoje težave, svoje take in drugačne razmere in da kr takole eni pišete v tri krasne vam sigurno manjka par koleščkov v glavi, dajte naučte se pisat razumno ne pa nekaj v prazen nič sploh pri takih temah k vas je 99% iz mest nimate kaj bit pametni, da se mate za doktorata iz Kmetijstva.
Avtorja lahko zastopmo samo tisti, ki smo doma iz Kmetije ne pa neki loleki pa še nekaj lahko je enim kmetovat v Pomurjo po ravnini kaj pa dejansko tukaj v Rovtarskem hribopvju, Idrijskem, Škofjeloškem, Polhograjskem tle so sami griči in vozt po teh gričih traktor ni mačji kašelj, poznam nekaj sorodnikov, ko so zgubl očeta, ko se je s traktorjem zvrnil.
Ni se u glavnem za zajebavat, mi smo na 700-800 metrih in ne manka se propadov, bregov, ....


uf-1.gif
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Pa še nekaj zelo pomembnega sem pozabil napisat.
Ne vem, kako lahko eni kr nekaj pišete v tri krasne, ker sploh ne poznate mojih-domačih razmer, ne prehitevajte z komentiranjem, ne nabijajate komentarje v prazn nič. V mojih komentarjih amnka še veliko resnice.
Vsaka družina ima svoje težave, svoje take in drugačne razmere in da kr takole eni pišete v tri krasne vam sigurno manjka par koleščkov v glavi, dajte naučte se pisat razumno ne pa nekaj v prazen nič sploh pri takih temah k vas je 99% iz mest nimate kaj bit pametni, da se mate za doktorata iz Kmetijstva.
Avtorja lahko zastopmo samo tisti, ki smo doma iz Kmetije ne pa neki loleki pa še nekaj lahko je enim kmetovat v Pomurjo po ravnini kaj pa dejansko tukaj v Rovtarskem hribopvju, Idrijskem, Škofjeloškem, Polhograjskem tle so sami griči in vozt po teh gričih traktor ni mačji kašelj, poznam nekaj sorodnikov, ko so zgubl očeta, ko se je s traktorjem zvrnil.
Ni se u glavnem za zajebavat, mi smo na 700-800 metrih in ne manka se propadov, bregov, ....


uf-1.gif

bonk.gif

Zresni se s temi smeškoti ......se sam sebe smešiš