Pomivalni stroj samo izčrpava vodo

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
Potem pa še napiši koga si to klical, če bo kdo v podobni situaciji rabil, ve na koga se obrnit,,,da ga kot prvo ne bo nategnil (da je stroj za stran) in/ali nategnil s ceno popravila.
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.029
74
48
Poklical sem servis Toplišek Rogaška Slatina.Ta mi je zrihtal pomivalni stroj v nulo...kapo dol res.Priporočam.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.223
5.243
113
no nad servisem tudi jaz nisem pretirano navdušena. ravno kaki mesec nazaj rabila eno malenkost, pa je bilo očitno premalo, da bi koga zanimalo. zlomila sem roč pri sušilcu in ker sem ga nujno rabila, ker pač sušim 2x/dan in nisem zaupala, da bo tisti selotejp še dolgo časa držal, sem na netu poiskala kaj rabim in poiskala na netu pri nas nekoga, ki ima spletno trgovino in kao na zalogi. odgovora nobenega. kontaktiram bosch, mi pravijo, da tisto ni njihov serviser uradni, mi dajo seznam. poklicala serviserja, ki mi je najbližje, če ima ta roč in da ga lahko pridem tudi sama iskat, če je s poti pa on kje po terenu luta. samo da ga čimhitreje dobim. bom pogledal in pokličem nazaj. odgovora nobenega. za 10€ se pač nobenemu ne da. tako da sem ga iz amazona naročila in je bil postopek hitrejši.
 
Nazadnje urejeno:

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.029
74
48
Res katastrofa od katastrofe ta Bosch servis.Moreš vedet.Da sem mail enmu tud napisal iz mojga koncak je pooblaščen za Bosch&Siemens,Kdaj bi imel čas da pride pogledat, kaj je z pomivalcem narobe.Do danes nobenega odgovora.Pa kak ne boš totalno pop...u.
Pr Miele servis je odnos do strank čisto drugačen.Tud kontaktirajo in opravičijo se,če ga recimo danes ne bo.Pr Boschu,se sploh ne odzovejo...ne da bi pršli pogledat.Žalostno res...
Jezi me samo to.K so me hotli tok okrog prnest glede popravila in zneska.V resnici pa sploh ni blo to to...Ko je ta pršu in vse pregledu.Je reku,pa vi imate stroj kot nov.Ohranjen,čist tam k je tist labirint k voda kroži...je reku da pridejo včasih kam.Je noter,kavna usedlina,solata,krompir,zelenjava,zobotrebci itd.Pol se pa čudi folk,da stroj ne deluje.Ja sej ni svinjak,k mečeš v njega ostanke hrane itd.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.223
5.243
113
Ful hvala za info. Bom naslednjič se tja poklicala, imajo enoto tudi v KR.
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.029
74
48
Živjo

Pa je prispel Miele pomivalni stroj
smile-1.gif
.Nisem uspel,da bi vam takoj sporočil.
Lahko rečem,same dobre lastnosti stroja.Sploh košare premium res.Recimo,3 zgornjo košaro,lahko prilagajaš.Če daš v spodnjo košaro kozarce za vino.Sam premakneš,levo al desno stran košare od pribora.Pr Boschu in Siemens je fiksna.Sem ravno včeri pogledu pomivalca Bosch pr sorodnikih.Malo pred koncem,se vklopi ventilator in greje pult nad njim.Naredi neko zaščito,k se pol vrata avtomatsko odprejo.Da zadnji ostanki pare,ne uničijo pulta.Pare ostane v stroju minimalno.Tako da nč bat,vsaj pr Miele,da bi vam poškodovalo delovni pult.Kdo ima pač namen kupit Miele.Za Gorenje,Bosch,Siemens ne vem.Povem izkušnje za Miele k ga imam sam.
Posoda je pomita v nulo.Visok sijaj.Uporabljam pa vsa čistila od Miele.Vse je suho.Edin,tam k so robovi,ostane minimalno vode.Plastiko mi je posušil popolnoma.Edin,eno skledo ne,k je z robovi,tam je blo mokro.
Kar se tiče koles na košari.Ni primerjave z Boschem.To je robustno,fiksno.Ni straha da bi koleščki popadali dol al se zlomili.
Deluje zelo tiho.Programov malo morje in nastavitev.Ima tud namakanje,predpranje po želji.Dodatne funkcije.in še in še.Skratka,ne obžalujem nakupa, in da sem se odločil za Miele tudi tokrat
smile-1.gif
.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.962
113
Hudo tih se meni ravno ne zdi, drugače pa ja, je zagotovo kakšno stopnico ali dve nad boschevimi/siemens paradnimi stroji.
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.029
74
48
Kok db ima tvoj?Moj 44db.Isto k stari Bosch.Men ni bolj glasen od Boscha,čeprav ima 44 db.

A se ti zdi da je glasen?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.962
113
isto saj je podobna serija.. Ampak da bi bil ne vem kak tiho itd, ni ravno, sam stroj sicer je tih, takrat pri samem pranju, to je res. Ampak potem ko vodo zajema itd, je pa hrup, tako da celotna izkušnja celega pranja pač hrupna.
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.029
74
48
Pr men ko stroj zajema voda ne slišim nč.Resno.Kaj če maš sito zamašeno in je zato bolj glasen?
Med samim pomivanjem je tih kot star Bosch.Sliši se na koncu,k vodo ven zabriše.To je pa tak normalno.Črpalka je tud tiha.Nimam kaj rečt res.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.962
113
ja potem ko vodo ven vrže takrat zagodrnja, sicer pa špilamo vedno neeko programe, ker mi ni stroja za poslušat 3 ure plus.
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Najdaljši moj program je 2:35 ure.
Je gorenje, glede na navodila v italijanščini in dizajn bi znal biti smeg.
Opere dobro.
Drugače če dam tako premoženje mi ga mora skoraj da že potegnit. Ima pa odličen sistem košar tale Milček kot sem videl na YouTube.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Citat:
Uporabnik brunobruno pravi:
Drugače če dam tako premoženje mi ga mora skoraj da že potegnit. Ima pa odličen sistem košar tale Milček kot sem videl na YouTube.

Daš link do YT-a?
 
Citat:
Uporabnik brunobruno pravi:
Najdaljši moj program je 2:35 ure.
Je gorenje, glede na navodila v italijanščini in dizajn bi znal biti smeg.
Opere dobro.
Drugače če dam tako premoženje mi ga mora skoraj da že potegnit. Ima pa odličen sistem košar tale Milček kot sem videl na YouTube.

katerega maš v mislih. Gorenje s smegom kaj dosti ne posluje več. če maš stare zaloge zna biti smeg (poglej če maš orbitalni sistem pranja (60) oz twist (45 cm)). Ti tanovi, ki jih ponujajo, so nekaj njihove proizvodnje, ostalo je midea. So pa meli kratek čas enega fagorja v ponudbi, mislim pa da ga ni že lep čas videti
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
Še ena zadeva ..obrazloženo kako stroj deluje


Ko je bila debata čemu sol v stroju..oz. da ni potrebna češ, da je le ta že v tableti.