Policisti, ta mladi

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Na enem podrocju, ki je meni blizje, velja GDPR tudi na hrvaskem. Ampak drugace jot pri nas. Oni se samo smejejo, ko nase storije poslusajo
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.830
6.429
113
Ker bo v priporu ogrozen. Ker ne zeli da vsi vedo da gre zanj. Itd.

Sem mu pa dal zadnjih par mesecev sihta in sem vesel da je fasal pripor. Meni je nerodno da so tudi taki, ampak je pa to dokaz da se nikogar ne sciti.

Zgodba v medijih ima luknje, ni cisto tocna, ampak zadevo je vodil SDT in samo oni imajo pravico dat zadeve v javnost.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in Hondi

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
In priimek je? Ga tako skrivajo kot da bi bil murglski agent...
 

map

Guru
6. jul 2008
7.808
1.949
113
najrajš na babi
Ker bo v priporu ogrozen. Ker ne zeli da vsi vedo da gre zanj. Itd.

Sem mu pa dal zadnjih par mesecev sihta in sem vesel da je fasal pripor. Meni je nerodno da so tudi taki, ampak je pa to dokaz da se nikogar ne sciti.

Zgodba v medijih ima luknje, ni cisto tocna, ampak zadevo je vodil SDT in samo oni imajo pravico dat zadeve v javnost.

Ti si njegov šef ali kaj, da določaš kolko šihta mu boš dal? Dvominm, da imaš pooblastilo delodajalca. Prevzel je SDT, če bi ga fuknili v 2 dnevih ali 4 mesecih, ne bi mel veliko besede. držali so ga koliko so rabili za neko preizkavo in dokaze, ne kar boš ti rekel.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.808
1.949
113
najrajš na babi
To je pa dugo, ampak še vedno mu on ni nič dal. kaj je bog ali kaj. tako dolgo je bil na šihtu, kolko je bilo potrebno za preiskavo, tudi če bi on čez 2 dni kej rekel ali čez 4 mesece, ni razlike. Ko so dokazi so, ko jih ni jih ni. Vkolker mu je pa kej "dal", pa je vedel, da to ni OK, je pa sam storil kaznivo dejanje.
 
Nazadnje urejeno: