Policist na njivi povozil pobeglega motorista

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.204
677
113
zakaj bi prekinil pregon, če lahko varno vozi za motoristom? pa kdo si ti da lahko oceniš ali je bil to pregon ali samo vožnja za vozilo?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Dober komad :)
Ampak velja bolj za vas, ki že par strani nabijate, kako je policaj delal vse po predpisih.
Pa je bilo še policaju(em) takoj jasno, da je hudo zajebal, zato se je tudi lagal, okoliščine pa so skušali prikriti z zasegom posnetkov. Ampak so en posnetek zgrešili.
kdo pa pravi, da je policaj delal po predpisih? tudi ne rabi delat po predpisih. njegova naloga je, da onesposobi nevarne osebe.
kako pa te naj po predpisih z pendrekom namlati, ko granitne kocke mečeš v množico ljudi?
tak da še enkrat, da boš MOGOČE skapiral. ne govorimo, da je policaj delal po predpisih, to nas tudi ne zanima kako je delal. smo pa mnenja, da je delal pravilno,
ker se model ni hotel ustaviti, pa bi se MORAL. kapiraš mirsi zdaj? le ti se pa zatikaš in sam sebe loviš o nekih predpisih, o katerih nihče ne debatra.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
zakaj bi prekinil pregon, če lahko varno vozi za motoristom? pa kdo si ti da lahko oceniš ali je bil to pregon ali samo vožnja za vozilo?

ma saj nima pojma. sem šel zdaj gledat ono kamero kao, kjer policijski avto vozi z lučmi sigurno 30m za motorjem, kar pomeni da mu samo sledi, inn čist možno da tudi ne vidi kako moped pade, ker 30 m ni za ritjo, kot trdi mirsad.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.770
-198
113
ma saj nima pojma. sem šel zdaj gledat ono kamero kao, kjer policijski avto vozi z lučmi sigurno 30m za motorjem, kar pomeni da mu samo sledi, inn čist možno da tudi ne vidi kako moped pade, ker 30 m ni za ritjo, kot trdi mirsad.
Ne vem kaj slep človek dela v policiji, še manj pa za volanom, če ne vidi nekaj metrov pred sabo. Ampak barvo plavega motorja je pa sredi noči dobro videl, pa razlikoval med enim in drugim motorjem, da je točno vedel, da tega ni ustavljal.
Glej se še kar trudiš dokazat, da se policaj ni lagal, še po tem, ko so tudi na policiji povedali, da tista prva izjava ne drži.
In še vedno sprašijem, zakaj je lagal?
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Kaj pa, če bi mirsi pripravil kakšno statistično analizo podatkov o primerih, ko so policisti ustavljali udeležence v prometu?

Mene bi, zaradi kredibilnosti debate, zanimale povezave med poškodovanimi/umrlimi in načinom prve reakcije tistih, ki so bili ustavljani in so:
(a) ustavili
(b) pobegnili.

Mirsi, ti imaš podatke, boš izračunal pogojne verjetnosti?
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Motorist mora ustaviti taka so pravila, če ne zlepa pa zgrda, tu si poglejte Norveške policaje, do kam gredo ....... so slo podnapisi, samo nastavite si....


 
  • Všeč mi je
Reactions: model1a

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Kaj se zgodi s policaji ki lovijo? V Angliji takole:
Dougal, then 42, was jailed for three years in May 2009 after he was convicted of causing death by dangerous driving.
Lovljenje zanj ni bilo nevarno, je bilo pa nevarno za druge.
Smo te našli, Blefer, lažnjivec. Nič novega :)
During his trial at the city’s crown court, he argued he had just been doing his job when he accelerated to speeds up to 94mph on residential Denton Road without activating his siren or blue lights.
Tile v Orehovem niso tako vozil. Kaj si čorav?
 
  • Všeč mi je
Reactions: model1a

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Gledam rezultat/zapis mertitev radarja v izlakah.
Ampak vozniki RES divjate. Omejitev 40! (so še kje take info o radarjih)

bohinj.jpg
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.770
-198
113
Smo te našli, Blefer, lažnjivec. Nič novega :)
During his trial at the city’s crown court, he argued he had just been doing his job when he accelerated to speeds up to 94mph on residential Denton Road without activating his siren or blue lights.
Tile v Orehovem niso tako vozil. Kaj si čorav?
Kje sem pa pisal, da je imel prižgane luči? da mi očitaš da lažem?
Sem že prej napisal, da so nesreče različne, : "Je tudi razlika, ali voziš proti Trojanam ali pa po Newcastlu. Vedno boš lahko našel kako razliko med vsako nesrečo, da boš potem dokazoval, kako je bilo pa tam vse čisto drugače. Je pa skupno to, da je pri policijskem lovljenju nekdo umrl".
Tisti policaj je bil kaznovan zaradi nevarne vožnje in ne zaradi neuporabe luči. Če bi z lučjo koga povozil, nebi bilo nič drugače, tudi z lučjo moraš vozit varno.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.261
5.819
113
pri taščici
V taki gnili opeluci sem sedel pri sosedu pred četrt stotelja skoraj.
Očitno je že takrat nekdo imel nos za malo žice malo Lima Evo ti opelico.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
V taki gnili opeluci sem sedel pri sosedu pred četrt stotelja skoraj.
Očitno je že takrat nekdo imel nos za malo žice malo Lima Evo ti opelico.

si ti sedel v lotuski ja, nakladač en. tvoj sosed je namreč ni imel. pod črto pa, kaj te krščen duš sploh boli vse skupi, lotuska je itak stroj k ga vsa tvoja familja lahk sm skoz šipo gleda. :fredi::aplauz::cheer:
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.261
5.819
113
pri taščici
si ti sedel v lotuski ja, nakladač en. tvoj sosed je namreč ni imel. pod črto pa, kaj te krščen duš sploh boli vse skupi, lotuska je itak stroj k ga vsa tvoja familja lahk sm skoz šipo gleda. :fredi::aplauz::cheer:
Sosed je kleparijo delal na njej...
Na LOTUSKI!
Je pa res da nekega slikovnega dokaza najbrž ni. Mogoče ga ima on..se ni bilo digitlwcev v prejšnjem.tisocletju