Policist na njivi povozil pobeglega motorista

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.789
-255
113
Je pač razlika, če voziš z lučmi in sireno ter opozarjaš nase ali ne. Razen zate, zate razlike ni.
Je tudi razlika, ali voziš proti Trojanam ali pa po Newcastlu. Vedno boš lahko našel kako razliko med vsako nesrečo, da boš potem dokazoval, kako je bilo pa tam vse čisto drugače. Je pa skupno to, da je pri policijskem lovljenju nekdo umrl.
Je pa bilo moje pisanje odgovor na vprašanje, kaj se v tujini zgodi z policaji, ki brezglavo lovijo. - pa je odgovor, da pristanejo v zaporu - podpt s primerom.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.128
2.471
113
Očitno nočeš razumeti, da policist v UK ni storil vsega, da bi opozoril na nevarnost in je bila to zanj oteževalna okoliščina. Pač primerjaš hruške in fige in nam skušaš dopovedati, da so po tvoje istega okusa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in ales85

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Je tudi razlika, ali voziš proti Trojanam ali pa po Newcastlu. Vedno boš lahko našel kako razliko med vsako nesrečo, da boš potem dokazoval, kako je bilo pa tam vse čisto drugače. Je pa skupno to, da je pri policijskem lovljenju nekdo umrl.
Je pa bilo moje pisanje odgovor na vprašanje, kaj se v tujini zgodi z policaji, ki brezglavo lovijo. - pa je odgovor, da pristanejo v zaporu - podpt s primerom.
pa daj. povej vzrok zakaj policajo koga lovijo? ali je možno, da človek, ki se odloči da bo bežal, nima nič na vesti?
če kreteni ne bi bežali, tudi policaji ne bi lovili.
kot je že nekdo rekel, 3 šuse v hrbet, pa počasi nihče več ne bo pomislil da bo bežal. tak bi moglo bit. in veš kaj... jaz ne bi nikoli dobil 3 šuse v hrbet.Zakaj?
ker mi na kraj pameti ne pride, da bi bežal pred policijo. z veseljem ustavim, mi pokažem kaj hoče, ker mi čisto nič 0 ne more najt. Ti je zdaj jasno.
Lov na zločince, če slučajno je kazniv, vsekakor ne bi smel bit. tudi on z rešicem na nujni vožnji, če mu en pešec z walkmanom na uhah stopi pred avto z sireno, ne bi smel bit kaznovan, saj vsekakor ne divja iz svojega veselja, ampak ima takšno službo.
Zdaj pa prosim nehaj delat budalo iz sebe, dragi kolega mirsi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.789
-255
113
Očitno nočeš razumeti, da policist v UK ni storil vsega, da bi opozoril na nevarnost in je bila to zanj oteževalna okoliščina. Pač primerjaš hruške in fige in nam skušaš dopovedati, da so po tvoje istega okusa.
Ni dovolj, da opozoriš na nevarnost, moraš z nevarnim početjem prenehat oz sploh ne začet.
Zakaj so policaji v lagali, če so pa delali vse po predpisih?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.789
-255
113
Mirsi te praviš, da si se odločo da boš sral dalje? Namesto, da citiraš zakone, ki so jih policaji kršili.
In če ti napišem npr, da je policaj kršil 2. člen zvcp boš napisal da je tudi motorist kaj kršil ane.
Glej, če je motorist kršil zakone, to še ne pomeni, da jih sme tudi policaj.

Med drugim, tisti policaj iz začetka te teme, ki ste ga tudi na vse pretege branili in opravičevali, je bil na koncu obsojen.

Zakaj misliš, da so policaji lagali? To mi še ni noben znal razložit, boš ti poiskušal?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.128
2.471
113
Ni dovolj, da opozoriš na nevarnost, moraš z nevarnim početjem prenehat oz sploh ne začet.
Zakaj so policaji v lagali, če so pa delali vse po predpisih?
Torej tvoj plan je pustiti vse, ki ne spoštujejo zakonov da delajo kar hočejo in to je to? Oni bojo preživeli, če bo kdo vmes fental koga, ki se drži zakonov bo to pač kolateralna škoda.

Od kje si sploh potegnil, da so policaji lagali? A to kar si v medijih prebral preden so policaji povedali svojo stran ali kaj?
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino, Matey in Pepe

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.789
-255
113
Od kje si sploh potegnil, da so policaji lagali? A to kar si v medijih prebral preden so policaji povedali svojo stran ali kaj?
Očitno nisi na tekočem. Ja iz medijev sem potegnil le od kje bi drugje? Vidim in slišim policaja, kako razlaga, kako se je zgodilo, čez par dni, ko je v javnost ušel posnetek, ki prikazuje povsem drugačno sliko, so pa začeli razlagati drugače.
Kaj misliš ti, zakaj so lagali?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.128
2.471
113
Zagotovo si ti edini, ki si do potankosti natančno zapomni vse podrobnosti, ko se stvari dogajajo izjemno hitro in to še ponoči.

Nisi mi odgovoril ali sedaj pričakuješ, da se vse prekrškanje in kriminalce odslej samo še prijazno pozdravlja iz policijskih vozil
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Nisi mi odgovoril ali sedaj pričakuješ, da se vse prekrškanje in kriminalce odslej samo še prijazno pozdravlja iz policijskih vozil

točno tak. recimo amerika, pokol na šoli, tip z uzijem sredi avle strelja vsepovprek na 2000 šolarčkov. tega tipa ne smeš ranit, ali streljat nanj. Mirsi gre do njega in mu lepo, v imenu zakona razloži, da se to ne dela, ga prosi, če lahko preneha ubijat. še boljše je, če se policija na pokol ne odzove, ampak zamiži in lepo spi na postaji, v tem primeru je 1 mrtev manj, storilec. po mirsijevo.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.789
-255
113
Zagotovo si ti edini, ki si do potankosti natančno zapomni vse podrobnosti, ko se stvari dogajajo izjemno hitro in to še ponoči.

Nisi mi odgovoril ali sedaj pričakuješ, da se vse prekrškanje in kriminalce odslej samo še prijazno pozdravlja iz policijskih vozil
Bodi prepričan da nisem toko prizadet, da bi pozabil, da sem dal znak motorist brez čelade naj ustavi (policaj je trdil da ni dal znaka da ustavi, pa da nebi videl motorilsta ki ga zasledujem 10m pred mano, (policaj je trdil, da je ušel iz vidnega polja, in ga ni lovil), pa da bi pozabil, da sem videl nesrečo, ki se je zgodila par metrov pred mano, (policaj pravi da ni videl). Mogoče pa res nebi sredi noči med vožnjo do potankosti razločil barve motorja, kar je policaj znal.

Glej, sej policaj tudi ni tako prizadet, samo lagal je, ker je vedel, da ga je hudo polomil, policija pa tudi, zato je skušala zasećt vse posnetke ob cesti, da nebi kaj prišlo v javnost. (ampak so en posnetek zgrešili).
Zakaj pa ti misliš, da so lagali?

Ne pričakujem, da se vse prekrškanje in kriminalce odslej samo še prijazno pozdravlja iz policijskih vozil, pričakujem da se jih ulovi, in da pri lovljenju striktno upoštevajo zakone in skrbijo za varnost. Svojo in od drugih.
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.206
679
113
mirsi je pač mozoljast mulček, ki misli, da imaš z navitim skuketrem vedno prednost pred policijo. vožnja za nekom ni nijno nevaren pregon, saj mora policist voziit za njim, da ve kje bo ustavil voznik. mirsi, pejt si rajš mozolje stiskat, kot da se tuki sramotiš.
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.821
504
113
Bodi prepričan da nisem toko prizadet, da bi pozabil, da sem dal znak motorist brez čelade naj ustavi (policaj je trdil da ni dal znaka da ustavi, pa da nebi videl motorilsta ki ga zasledujem 10m pred mano, (policaj je trdil, da je ušel iz vidnega polja, in ga ni lovil), pa da bi pozabil, da sem videl nesrečo, ki se je zgodila par metrov pred mano, (policaj pravi da ni videl). Mogoče pa res nebi sredi noči med vožnjo do potankosti razločil barve motorja, kar je policaj znal.

Glej, sej policaj tudi ni tako prizadet, samo lagal je, ker je vedel, da ga je hudo polomil, policija pa tudi, zato je skušala zasećt vse posnetke ob cesti, da nebi kaj prišlo v javnost. (ampak so en posnetek zgrešili).
Zakaj pa ti misliš, da so lagali?

Ne pričakujem, da se vse prekrškanje in kriminalce odslej samo še prijazno pozdravlja iz policijskih vozil, pričakujem da se jih ulovi, in da pri lovljenju striktno upoštevajo zakone in skrbijo za varnost. Svojo in od drugih.

malo branja zate

 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.789
-255
113
vožnja za nekom ni nijno nevaren pregon, saj mora policist voziit za njim, da ve kje bo ustavil voznik.
Narobe.
Vožnja za nekom na tak način, kot si jo je privoščil ta policaj je nevarna in zato prepovedana. (rezultat pregona je več kot zgovoren, da imam prav).
In policaj točno ve, da je takšna vožnja prepovedana, zato se je tudi zlagal, da ponesrečenega ni ustavljal, ni lovil, ter da ga je izgubil iz vidnega polja. Kar se je iz posnetka izkazalo za laž.

Policaj nič ne MORA vozit za njim, ampak MORA zasledovanje prekinit, če je nevarno.
Tako kot v tem primeru kot piše:
Motorist pobegnil policistom, ti iz varnostnih razlogov zasledovanje prekinili
Sem tole že enkrat citiral, pa ne berete.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.789
-255
113
daj si tisto zašpili
trla baba lan .........

Dober komad :)
Ampak velja bolj za vas, ki že par strani nabijate, kako je policaj delal vse po predpisih.
Pa je bilo še policaju(em) takoj jasno, da je hudo zajebal, zato se je tudi lagal, okoliščine pa so skušali prikriti z zasegom posnetkov. Ampak so en posnetek zgrešili.