Policist na njivi povozil pobeglega motorista

sass

Guru
1. sep 2007
5.101
742
113
Zakone naštej ne tvoje mnenje
In če ti napišem npr, da je policaj kršil 2. člen zvcp boš napisal da je tudi motorist kaj kršil ane.
Glej, če je motorist kršil zakone, to še ne pomeni, da jih sme tudi policaj.
...
ZVCP bi bolj težko kršil, ker je prenehal veljati 2013, ko ga je nadomestil ZPRCP.
je pa zanimivo, kaj piše v 2. členu ZPRCP :fredi:
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
Narobe.
Vožnja za nekom na tak način, kot si jo je privoščil ta policaj je nevarna in zato prepovedana. (rezultat pregona je več kot zgovoren, da imam prav).
In policaj točno ve, da je takšna vožnja prepovedana, zato se je tudi zlagal, da ponesrečenega ni ustavljal, ni lovil, ter da ga je izgubil iz vidnega polja. Kar se je iz posnetka izkazalo za laž.

Policaj nič ne MORA vozit za njim, ampak MORA zasledovanje prekinit, če je nevarno.
Tako kot v tem primeru kot piše:

Sem tole že enkrat citiral, pa ne berete.

spet fail na eni burek misiji :fredi:
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Jebiga tle lahko filozofiramo v nedogled za brezveze. Policija ima pooblastila, v policiji je red in vodstvo daje ukaze. Policaj dela po protokolu vse kar ni crno je belo. Imas nalog ustavljati prehitre voznike se pac spravis na mladoletne bmwjase ali stare babice in pijancke. Najvecji izplen za najmanj casa. Smo v dobi kapitala.
Star penzioner bajker na mopedu, kaj lazjega. Hop za njim, da ga je kap pri begu, kolateralna skoda. Pac ena penzija manj in ena penzija vec za ostali narod. Treba gledati na stvari pragmaticno, ne s prevec emocijami.

Kaj bi kdo mogel in moral gor in dol... zivljenje je prekratko, da se s tem ukvarjas. Pazte nase.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
Mater ej policaji.... spet so krivi za smrt nič hudega slutečega mopedista, ki krši kup zakonov in beži.

valda so krivi kurčevi brainless gestapovci, ...lepo so te drgač zdresirali ovčko malo zblojeno. naj ti namignem, da v večini normalnega sveta (vem da ne veš, kaj to je in kje to je) starega naši vrli burekaši ne bi niti povohali. le zakaj, o le zakaj?
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi in Matey

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.962
5.155
113
Tako ja! Zadnjič sem ukradel torbico starejši gospe in nisem opazil policaja, dokler se ni zapodil za menoj. Pri begu sem padel in si gleženj zvil. ACAB!!!!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Thrivial

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.928
113
najrajš na babi
spet fail na eni burek misiji :fredi:
To je moglo bit pijano ko črevo
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
valda so krivi kurčevi brainless gestapovci, ...lepo so te drgač zdresirali ovčko malo zblojeno. naj ti namignem, da v večini normalnega sveta (vem da ne veš, kaj to je in kje to je) starega naši vrli burekaši ne bi niti povohali. le zakaj, o le zakaj?
kaj pa voliš ljudi, ki potem gestapovce pošiljajo na nas. Če ne moreš spremeniti, se preseli tja kjer so policaji angelčki, in te ob ropu banke počakajo pred banko z blindiranim vozilom in te odpeljejo na varno mesto kjer te varnsotni banke ne bodo našli
 
  • Haha
Reactions: Gavran

cat

Fizikalc
3. sep 2007
901
52
28
1607447946277.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur