Policija

B81

22. jul 2007
40.247
12.820
113
Zanimivo je bilo poslušat psihologa, kaj pomeni naslanjanje ljudi nad drugimi za polnjenje ega.

Je rekel, to niso zdravi komentarji, tega ne naredi zdrav človek, le ranjen človek z blaznimi težavami, ko se dvigne na mesto sodnika in reče: ti si tak pa tak.

Pa ti hitro pride na misel alter tabla in nekaj sodnikov s težavami :evil:
se bodo že našli
 

B81

22. jul 2007
40.247
12.820
113
no ja imaš prav, ampak je le razlika, če se braniš ali vzrojiš ob eksploziji izliva nekega sodnika.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
40.367
14.309
113
26. Je večina imela dopust in cajt, pa še vroče je bilo. Dogodek je ocitno bil lokalna popestritev sivega vsakdana. Tak moraš to razumet.
 

Samo Svoj

Guru
27. jan 2022
10.713
5.133
113
In glej ga glej zlomka; v Mariborskem mestnem svetu je nastala "koalicija" med županovo listo in SDS (kot do sedaj najhujšo opozicijo županu) v zvezi z novimi nadzorniki komunalnega Holdinga, ki preko višjih položnic občanom tolče dobičke v višini 1,5 milijona. V NS holdinga sta sedaj dva županova predstavnika in dva od SDS.
Slučajno je župan v postopkih policije, ki so sedaj čudežno potihnili.