Policija

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Medtem pa naša vrla policija, ki se sprašuje zakaj totalna izguba ugleda v javnosti; preiskuje kdo je organiziral sprejeme Olimpijcev.

 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.663
501
113
41
povsod malo
Medtem pa naša vrla policija, ki se sprašuje zakaj totalna izguba ugleda v javnosti; preiskuje kdo je organiziral sprejeme Olimpijcev.

Za tako veliko prireditev je nekdo moral dati dovoljenje
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
Spontano* je napisal model, ahahaha :aplauz:


*Spontano = neorganizirano in prav noben od protestov v zadnjih dveh letih ni bil niti malo spontan
 
  • Haha
Reactions: B81

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.382
9.819
113
kod Džej-Zija
A ne veš, da sta se Šarec in Fajon čisto spontano pridružila protestnikom in samo izrazilo svoje zasebno intimno prepričanje? Tako kot Kučan. On je kot nepomemben upokojenec samo mimo šel s Štefko na tortico v Zvezdo, pa jih je spotoma še malo podprl. Saj veš, zasebno in intimno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Matey

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Spontano* je napisal model, ahahaha :aplauz:


*Spontano = neorganizirano in prav noben od protestov v zadnjih dveh letih ni bil niti malo spontan

vse, kjer je zraven avantgarda delavskega razreda se zgodi samo od sebe, ne da bi kdo kaj organiziral

zgodi se ker se mora, prosto po marksistični dialektiki

če ne zdaj bi se pa kdaj drugič, ampak kdaj, če ne zdaj, ko je ravno Janša na oblasti?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Matey

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Res prav čudno, ravno ko je Janša na oblasti.:cheer: Pod drugimi vladami ni bilo nikoli nobenih stavk in ne protestov. :jok:
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.359
379
83
Sicer ne vem za kaj se gre v tej temi, ampak tule se spomnim na tisti: zakaj ni vicov o policajih? Ker je vse res.

Policija prodaja rabljeno nafto

Policija prodaja 500 litrov že uporabljenega dizelskega goriva iz policijskega čolna. Zainteresirani ponudniki naj svoje ponudbe oddajo do 9. marca 2022, na naslov Ministrstvo za notranje zadeve, Štefanova ulica 2, 1501 Ljubljana.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.759
6.357
113
IMHO gre za kako pravilo gospodarjenja z javnimi sredstvi. Ta nafta je najverjetneje izcrpana iz P-111 ko je sel v muzej. In sklepam da jo morajo ponudit na razpisu na koncu jo pa lahko prodajo po 20% cene ce se nihce ne javi. Ne vem ampak sklepam da je tako
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.194
2.429
113
v lokalni ostariji
IMHO gre za kako pravilo gospodarjenja z javnimi sredstvi. Ta nafta je najverjetneje izcrpana iz P-111 ko je sel v muzej. In sklepam da jo morajo ponudit na razpisu na koncu jo pa lahko prodajo po 20% cene ce se nihce ne javi. Ne vem ampak sklepam da je tako
Nafta je težko rabljena, lahko pa je stara /starejša:)
Čudna pravila, bolj gospodarno bi bilo porabiti nafto. Saj je kar nekaj diesel vozil. 500l pa spet ni neka velika količina. Ampak definitivno bolje da se ponudi na razpisu kot da se jo proda pod mizo kakšnemu iznajdljivemu prevozniku
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen