Policija

I

Izbrisan uporabnik #9334

Če bo usekal še en kovid, mnogo bolj verjetno (hiper)inflacija in recesija z njo, protesti bodo.
Problem je, ker tistih ~20% vernikov ne uvidi, da so bili protesti točno proti njim. Kdo je kriv? Onih 20% ali onih drugih 80%, ki so protestirali :sprasujemse: in proti katerim se je polivalo s solzilcem, tako da se Zala lahko še danes uporablja namesto popra na mizi ?
 
  • Haha
Reactions: Matey
I

Izbrisan uporabnik #9334

In to oseba ki govori da se je politika vmesala v delo policije, sedaj pa se bo ona kot minister opravicevala v imenu policije.
To bo se zabavno ko bo prvi protest zaradi bilocesa ze.

To je zveneč nastop na novo delovno mesto, sicer je pa jasno, da je policija v službi vlade.

Moje opažanje - bolj kot je vlada v kjurtzu, bolj so policaji na cesti tečni. Se da dokazati skozi zadnjih 20 let. Zadnjih 20 let se je slovenska politika šla , torej "kaznovalno politiko", rezultati (I) ! Za razliko vseh poprejšnjih je tokratna Janševa očitno izlila svoj gnev v centru Ljubljane. Meni je prav, sem vsaj na cesti imel mir. :confused:
 
  • Haha
Reactions: Matey

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.770
6.368
113
To je zveneč nastop na novo delovno mesto, sicer je pa jasno, da je policija v službi vlade.

Moje opažanje - bolj kot je vlada v kjurtzu, bolj so policaji na cesti tečni. Se da dokazati skozi zadnjih 20 let. Zadnjih 20 let se je slovenska politika šla , torej "kaznovalno politiko", rezultati (I) ! Za razliko vseh poprejšnjih je tokratna Janševa očitno izlila svoj gnev v centru Ljubljane. Meni je prav, sem vsaj na cesti imel mir. :confused:
Zadnja oblast je znizala kazni v prometu. Dovolj povedanega.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kar ne negira moje trditve - da vsaj zadnjih 20 let slovenska politika izrablja policijo v politične namene, torej "v službi vlade".
Sem tudi jaz začutil spremembo v obnašanju, nič bat.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.237
5.600
113
Zadnja oblast je znizala kazni v prometu. Dovolj povedanega.
Taisti so 2008 lepo nabili cifre na gor.

8. vlada Republike Slovenije



Prvo dvigneš za 100-200%, malo spustiš, raja zadovoljna.
Šolski pirmer.

2021

vs
ZVCP-1-UPB5 2008
32. člen

vs
zvcp 1998
28. člen




Nove kazni že v mesecu dni?
Poslanci Državnega zbora so minuli teden po drugem branju potrdili novelo zakona o varnosti cestnega prometa iz leta 2004, ki dviga kazni v vrtoglave višine. Videti je, da bodo novelo obravnavali na eni izmed marčevskih sej in je lahko sprejeta v mesecu ali dveh. Spet bomo plačevali manjši kršitelji, policisti bodo še uspešneje polnili državni proračun, pri preganjanju najhujših kršiteljev pa bodo še naprej neuspešni. Občutne dvige kazni za prometne prekrške smo doživeli že večkrat in vedno znova upali, da bodo kaj pomagale. Ob sprejetju zakona ZVCP 1 leta 1998 in enako leta 2004, ko je DZ sprejel danes veljavni zakon.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: roly

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.237
5.600
113
Vodni top gre v akcijo

Mogoče bodo na poti Hojssa srečali, ko bo mamo peljal na morje.


Btw, v Celju se začenja gasilska olimpijada (2634 udeležencev), lahko bi šli skupaj na Primorsko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in Robert

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.025
3.776
113
Ljubljana
hmpg.net
Vodni top gre v akcijo
1658330841700.png
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.770
6.368
113
Vodni top gre v akcijo

Mogoče bodo na poti Hojssa srečali, ko bo mamo peljal na morje.


Btw, v Celju se začenja gasilska olimpijada (2634 udeležencev), lahko bi šli skupaj na Primorsko.
Super PR akcija. Ampak bo za drzavo drazje kot ce bi gasilska brigada ljubljana z eno cisterno to dovazala. Folk onanira, levim se zdi fajn, moji kolegi bodo pa par dobroh plac pokasiral.
 
  • Všeč mi je
Reactions: alkoholik in sandra

netko

Guru
25. jul 2007
6.751
2.109
113
Super PR akcija. Ampak bo za drzavo drazje kot ce bi gasilska brigada ljubljana z eno cisterno to dovazala. Folk onanira, levim se zdi fajn, moji kolegi bodo pa par dobroh plac pokasiral.
Prav sram me je, da moji sodrzavljani padajo na take neumnosti, tukaj se pokaze kateri volivci imajo pamet in kateri mislijo, da jo imajo
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.237
5.600
113

matej_

Guru
25. okt 2007
2.044
594
113
to je pa totalbi fail.
namest, da bi pojacali ekipo, pa odprli se vsaj ene 2 al 3 baze, jih grejo dol zapirat.

je pa res, da jih kaj veliko nisem sreceval na AC pa sem dnevno na relaciji sempeter v sav. dol. - maribor

vec je blo sendm kot pa cobre11