Policija

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Definitivno je to, da dajmo met vse odklenjeno da se tat ne “ujezi”, slab nasvet. Ker potem je pac vse dovoljeno.
Zal doticni zivi v neposredni blizi moje druzine in ga imam priloznost srecat vsaj na vsake 14 dni. Bolezen zal ne izbira in zaradi nje se najbolj trpi on sam. Ampak - ce se bo nekega dne z nozi pojavil na mojem dvoriscu in se bom pocutil ogrozenega bom naredil vse da prezivim jaz in sele sekundarno on.
Za uporabo paralizatorja so pogoji skoraj enaki kot za uporabo pistole. Komisija je ustanovljena ob vsaki uporabi. Tako da policisti ki so uporabili paralizator so vedeli da jih bodo preiskovali kot za uporabo orozja. In so vse teorije kako si kdo kaj ni upal - samo teorije.
Posteno povedano, od A do Ž.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Če ga zalotiš pri dejanju je boljše, da ga zatolčeš za vedno. Je manj komplikacij in stroškov kot pa, če ga poškoduješ pri varovanju svoje družine in imetja...
Kaj pravi tist prekmurec, ki je ustrelil roparja in dobil 17 lez?
Zabranjeno pušenje: Bara Sa Bara se niko ne vraća!
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
Po nekaj letih prideš ven ker se lepo obnašaš in ker si prvič, pa imaš papir kjer piše ne se zajebavat z mano. Če pa ga poškoduješ in polomiš roke, pa mu plačuješ celo življenje, ker siromak ne more več opravljat svojega "posla". Zdaj pa ocevi kaj je boljše... :rolleyes:
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Tako kot ta:valjamse::
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

motoroki

Fizikalc
30. maj 2022
518
95
28
A zdej te že stric fopa z informacijami, ne več asistent?
Koga pa naj poslušam, če ne njega in "asistenta"? a vas genije na forumu? tukaj, kakor berem ste v negotovosti še glede dolžine sexa, kaj šele kaj bolj resnega:valjamse:
Kar se tiče policije, je on le šolan policaj, tak, da okrog tega ni debate, asistent je pa uni štromar, pa smo spet tam..aja mimgrede, nekdanji asistent,( zdaj je profesor nekje drugje) je poročen z žensko, tak, da ga ni treba več skoz omenjat...ni na razpolago.:poreden:
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.777
-215
113
Tako kot ta:valjamse::
Pa kaj je to z ženskami, da si izbere morilca ali hujšega kriminalca v zaporu? Pa se še poroči z njim. Pa niso redke take ?????
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
Se moja modrost. Par gumijastih nabojev v telo bi resilo tezave. Verjetno preveč bogi bogi tipov ljudi s telefoni v rokah in so bili policaji previdni zaradi javnosti. No, jaz si tazga človeka ne želim v svoji bližini in upam, da bodo zanj poiskali trajnejso resitev.