Policija

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.784
-256
113
Lahko bi sicer spadalo tudi v temo "lepote multikulturnosti"....

Zakaj pa policaje moti, če jih kdo snema, js bi prej rekel, da bi jim to moralo bit v interesu, da vsi vidijo, da delajo zakonito. ?????

Snemanje uradne osebe pri opravljanji svojih nalog pa itak ni prepovedano in ne nezakonito.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.460
113
Zakaj pa policaje moti, če jih kdo snema, js bi prej rekel, da bi jim to moralo bit v interesu, da vsi vidijo, da delajo zakonito. ?????

Snemanje uradne osebe pri opravljanji svojih nalog pa itak ni prepovedano in ne nezakonito.
S5 ne razumeš zadev....

Policaj nima problema če se snema postopek.... še celo po EU imajo lastne kamere.....predvidevam da pri nas tudi snemajo pri kakih večjih zadevah.....

Oz snema se recimo nogometne itd tekme....ko sem bil v Stožicah na tekmi vem da so imeli kamere....

Snemanje je prepovedano samo znotraj PP....

Te to moti?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.460
113
Mislim da si ti sedaj užalil vse delovno aktivne prišleke...ker "bit čefur" je mentalno stanje....
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.627
14.324
113
Hja, odvisno od sogovornika. Za ene je biti čefur definicija mentalitete, za druge so to vsi, ki so k nam prišli od dol oz. njihovi potomci.

Fran pa pravi sledeče:

čefúr -ja m (ú)
1. slabš. pripadnik kateregakoli naroda nekdanje Jugoslavije razen Slovencev, živeč v Sloveniji: zmerjati koga s čefurjem
2. pripadnik subkulturne skupine z značilno govorico, ki je mešanica slovenščine in jezikov drugih narodov nekdanje Jugoslavije: predstavo odlikuje živa in aktualna govorica mladih čefurjev

 
  • Všeč mi je
Reactions: kalbo

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.701
6.272
113
Na vsakem vhodu v vsako PP imas to napisano in spodaj navedeno pravno podlago. Tudi na UE ne smes kar snemat
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.784
-256
113
S5 ne razumeš zadev....

Policaj nima problema če se snema postopek.... še celo po EU imajo lastne kamere.....predvidevam da pri nas tudi snemajo pri kakih večjih zadevah.....

Oz snema se recimo nogometne itd tekme....ko sem bil v Stožicah na tekmi vem da so imeli kamere....

Snemanje je prepovedano samo znotraj PP....

Te to moti?
Ti ne razumeš zadeve, Se ne pogovarjamo o tem, da policaji snemajo občane, ampak da občani posnamejo delo policajev.
Te policaje je očitno motilo že to, da jih je čefur snemal pred svojimi domačimi vrati, sicer mu najbrž nebi to očitali že v naslovu članka.
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
1000088853.jpg