Policija

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
s plusom pa minusom ti ne boš nobenga tresu. :valjamse:
pa prejšnga zapisa tud nis zastopu, sem vedu da boš prjel k muha na drek
tip z noži je očitno en model s posebnimi potrebami, ti bi ga najraj kar z dronom potamanu.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
s plusom pa minusom ti ne boš nobenga tresu. :valjamse:
pa prejšnga zapisa tud nis zastopu, sem vedu da boš prjel k muha na drek
tip z noži je očitno en model s posebnimi potrebami, ti bi ga najraj kar z dronom potamanu.
Ja, bi ja, sploh ker to ni blo prvič. Ko bo pa enkrat nekoga štihnu bo pa ''stari znanec policije'' Ne vidim pri taki osebi nobene posebne dodane vrednosti družbi, ampak je pa lepo da skrbite eden za drugega.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
dej še kej napiš princeska
kwa pa plus pa minus? si že kej naštudiru? :valjamse:
A to si prov vegovo končal pa zdej mal na fuš štrom vlečeš in si ponosen nase v lajfu? Kot sem napisal, nisem strokovnjak, kar napiši tukaj kako in kaj, rad preberem kaj od nekoga, ki se spozna na kako stvar bolje od mene, za razliko od tebe lahko to priznam in me veseli da vsaj eno stvar v življenju kolikor toliko obvladaš.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.172
304
83
Upam, da bodo tole situacijo analizirali in da bo šlo v tretje bolj gladko.
Vsekakor, imajo zadosti video materijala. Se pa opazi da so v zkljucku postopka ko je tip odvrgel noze reagirali v speedu. Ga niso polomili v " zagonu" ,tudi to steje. Na videu se vidi da clovek ni glih stabilen v nogah. Skratka materijala kar nekaj tako za psihice kot policijo.
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
A to si prov vegovo končal pa zdej mal na fuš štrom vlečeš in si ponosen nase v lajfu? Kot sem napisal, nisem strokovnjak, kar napiši tukaj kako in kaj, rad preberem kaj od nekoga, ki se spozna na kako stvar bolje od mene, za razliko od tebe lahko to priznam in me veseli da vsaj eno stvar v življenju kolikor toliko obvladaš.
fakultet za drkanje ginesa u glavo
sicer nima kej dost vez tole s samim štromom, bl z biologijo/medicino (nevrologijo).
hint: "plus pa minus" maš sam pr enosmernem toku
zdaj pa razmisl, kašnga rabiš, da te zruka
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
fakultet za drkanje ginesa u glavo
sicer nima kej dost vez tole s samim štromom, bl z biologijo/medicino (nevrologijo).
hint: "plus pa minus" maš sam pr enosmernem toku
zdaj pa razmisl, kašnga rabiš, da te zruka
Pojma nimam, vem da se el. žic ne smem dotikat in to je že kar to, kar vem o elektriki. Zato za take stvari pokličem električarja, da mi naredi pa tud če ma samo fakultet za drkanje ''ginesa'' u glavo. Ampak lej, važno da si ponosen nase in vesel, to mi daje tak topel občutek pri srcu, da se lahko počutiš superiornega nad ubogim nevednim ''ginesom''
 
  • Ljubezen
Reactions: Piton

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.595
8.923
113
Ja, bi ja, sploh ker to ni blo prvič. Ko bo pa enkrat nekoga štihnu bo pa ''stari znanec policije'' Ne vidim pri taki osebi nobene posebne dodane vrednosti družbi, ampak je pa lepo da skrbite eden za drugega.
Si ziher da teb enkrat ne bodo možgani zatajil? Ne podcenjevat duševne bolezni, ki se zdravi kot vsaka druga. Pri enih je kronična, pri drugih ni. Prav je, da so policisti postopal v smeri nepoškodovanja osebe z duševno boleznijo.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Si ziher da teb enkrat ne bodo možgani zatajil? Ne podcenjevat duševne bolezni, ki se zdravi kot vsaka druga. Pri enih je kronična, pri drugih ni. Prav je, da so policisti postopal v smeri nepoškodovanja osebe z duševno boleznijo.
Ja ok, se strinjam, napisano malo pregrobo. Meni možgani sicer večkrat zatajijo, tako da to razumem. Moj point je bil samo, da bi po mojem mnenju zadevo vseeno lahko rešili z uporabo malo več sile. Se mi pa vseeno zdi, da bi za nekoga, ki večkrat maha z nožem naokoli morali veljati malo strožji ukrepi, verjamem pa da to ni enostavno.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.967
3.260
113
Ga niso polomili v " zagonu" ,tudi to steje. Na videu se vidi da clovek ni glih stabilen v nogah.
image.png.aa99358e9d823113d693b609ef19a6e5.png