Poi radarji Evropa

zlatorog

Pripravnik
25. okt 2007
73
0
6
SEM iskal vendar ne najdem če obstaja za celo Evropo Poi za radarje (GARMIN). Hlala za link. Če že kje to obstaja prosim Admin-a naj zbriše post.
 

zlatorog

Pripravnik
25. okt 2007
73
0
6
Ali lahko to datoteko .csv v mapo Pio v Garmin 250 ker je sedaj za Slo speedcam končnica .gpi
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Pa zavedaj se, da bo 250 delal počasneje kot sicer
smile-1.gif

Velika razlika v hitrosti se zgodi že, če dodaš samo AUT in GER.. kaj šele celo Evropo...
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.561
690
113
Za Garmina
grims-1.gif
 

Priponke

  • 319958-garmin-080421.zip
    365,3 KB · Ogledi: 665

dejan_mik

Pripravnik
16. apr 2008
110
0
16
Pozna kdo kako hrvaško stran, kjer uporabniki sami javljajo POI radar, tako kot tukaj? Vzel sem dol s poiplaza, pa jih je kar malo.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Ali lahko kdo svetuje, oziroma ali ima kdo kakšen link(kot je Snecerjev za SLO) do POI točk za Hrvaško?

lp
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.832
618
113
EU
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Ima kdo geslo za tole?

SCDB.info - The European Speed Camera Database

... gesla ravno nimam imaš pa tu bazo podatkov SCDB za Garmina (brez VB) z dne 14.06.2008
grims-1.gif


Mene pa zanima, katera menite po vaših izkušnjah boljše pokriva Evropo plačljiva SCDB ali pa brezplačna POI Plaza podatkovna baza?!?
confused-1.gif


Update: sem za hec pisal na SCDB, kakšna je razlika med bazami, pa so mi napisali naslednje (seveda oni živijo od tega, tako da drugačnega odgovora niti ne moremo pričakovati)
Citat:
POI Plaza database has a reputation for using illegal pirate copies
from other websites. Their database for Slovenia and Croatia is not
extensive and accurate as the SCDB database. A lot of speed cams are
missing there.
 
Nazadnje urejeno:

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Tole na POI plazi sem vceraj preizkusil v praksi, imam nalozene samo FIX SPEED CAMERAS za Avstrijo, pa se peljem cez Celovec in ko se priblizujes tocki, vseskozi tuli, ker ocitno tocke iz poi plaze nimajo specificirane hitrosti, ampak kar za vse radarje pise, da je omejena hitrost 2 km/h ! Pa ne samo za Celovec, tudi proti Gradcu se dogaja isto.
uf-1.gif
 

Coffetek

Zelenc'
16. feb 2008
19
0
1
Zagorje ob Savi
Zdravo!
Mogoče se bo slišal glupo, a vseeno vprašam
wink-1.gif


A ima mogoče kdo POI za CELOTNO EVROPO? Torej vse kar se dobi za Evropo.

PoiPlaza je sicer zakon a če ima kdo zloadano vse za celo Evropo bi mu bil hvaležen.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.576
685
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik zlatorog pravi:
SEM iskal vendar ne najdem če obstaja za celo Evropo Poi za radarje (GARMIN). Hlala za link. Če že kje to obstaja prosim Admin-a naj zbriše post.

Sedaj jih imaš v postu "POI- povezave za download"
 

sandiv

Pripravnik
4. sep 2007
268
1
18
Maribor
Ker je ravno praznični čas zvestim uporabnikom Alter foruma podarjam bazo radarjev cele Evrope za Garmine.
(vir www.scdb.info- sem naročnik na njihovo storitev)
Lepo praznujte!!!
cheer.gif
 

Priponke

  • 543752-garmin.zip
    389,6 KB · Ogledi: 737
Nazadnje urejeno:

naed25

Zelenc'
18. mar 2009
1
0
1
A ima ali pa vsaj ve kje se dobi Poi za Hrvaško in sicer me zanimajo RADARJI ne pa speed cams??
Hvala
 

mkonci

Zelenc'
7. maj 2008
7
0
1
Živjo,

Mene pa zanima koliko različnih POI si lahko naložim na garmina in kako se to naredi. Iz strani http://www.gps-data-team.com/gps-poi.php sem si potegnu dol radarje. Pol pa še v POI Loader in vsakega posebej naložil.
Ali je ta postopek pravilen?

Peljal sem se skozi Avstrijo, pa mi niti enkrat ni opozoril za radar??!

Mi lahko to prosim kdo odgovori, čez 14 dni grem na dopust po Franciji.
Hvala,
Matej
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.917
5.461
113
Nared si na disku mapo POI (naprimer) not si še razdel podmape po državah za katere si boš naložu vse poi točke in pol z POIloaderjem nalož iz te mape vse skupi....tm k te vpraša daš (naprimer) C:\POI\.......pa ti potem vse podmape naloži skupi!

Če boš pa vsako stvar posebi nalagu ti bo pa vsakič naslednjič prejšno pobrisal in boš meu samo tisto stvar naloženo k si jo gor naložu!!!
 

mkonci

Zelenc'
7. maj 2008
7
0
1
Kamele0N 1000x hvala, tega nisem vedu in seveda zato mi tudi potem POI niso delovale pravilno.

Še enkrat hvala! CAR