[POHVALA] TA Sonček TUI potovalni center

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Pa smo dočakali končno potrditev našega letošnjega aranžmaja.
Ker sem bolj šparovne sorte sem se v poizvedbe vrgel že takoj po novem letu, ker poznam first minute, ko lahko še kaj pametnega izbereš in dobiš zato kar prijeten popust.

Izbrali smo otok Rodos v Grčiji, Mitsos Grand Hotel, 7 dni polpenzion, za dve odrasli osebi in teenejđerko.

Na nemški strani TUI je bila taka ponudba, s tem, da bi bil let s Celovca, ker v Munchen se mi nekako ne gre v glavnem valu urlaubov.

</a>

Ko smo se odločili sem prosil za posredovanje slovensko izpostavo in začeli so urejati vse potrebno.
Prva ugotovitev je bila, da gre 20.07 letalo tudi z Pučnika in da bodo poizkušali izvesti rezervacijo na takšnen način, da bomo leteli iz Slovenije.

Meni je bilo prav.

Pa čakamo in čakamo. Naredili so rezervacijo v Celovcu za vsak slučaj, katero so pa morali vsake toliko časa obnavljati, dokler ne bi dobili potrditve za let iz Slovenije.

Tudi sam sem čekiral ceno v tujini in nekega dne oapzim, da moje ni več.
frown-1.gif


Nova se mi je hinavsko smehljala z ekrana in če ne bi pojedel pol kilograma česna bi me lahko še fršlok zadel, saj je bila razlika takšna, da bi v lokalni slaščičarni lahko kremšnite jedel celo leto, pa tudi kakšno umetno limonjado zraven spil.

</a>


Ker mi je od šoka sladkor padel in sem šel malce odležat niti nisem slišal mobitela, ki je stalno zvonil in zvonil. Bilo mi je za umret.

Končno sem le premogel toliko moči da sem vstal (lahko me kličejo iz Loterije Slovenije, da sem zadel glavni dobitek na srečki, ki smo jo kupili vsi iz vasi) in s težkim glasom izdavim halo, kdo kliče.

Bil je g. Miha iz TA (Slovenska 74, Ljubljana) in povedal mi je, da ne morejo več podaljšati rezervacije (1.598 evrov) po stari ceni, ker je že nova in mi ponudil dve možnosti:

- da se odločim in potrdim aranžma z letom iz Celovca po ceni 1.598 evrov ali
- pa čakamo na Ljubljano in v tem primeru bo cena 1.819 evrov za enako storitev.

Seveda sem takoj spravil možgane v pogon in odločil. Celovec naj bode.

Kar kamen mi je padel od srca. Saj razlika ni bila šala mala.

No par dno nazaj me pa spet kliče, da so dobili dovoljenje od TUI-a, da se lahko vkrcamo tistega dne v Ljubljani in še ceno so nam znižali.

Tako bomo sedaj plačali 1.434 evrov za isto stvar in letališko/varnostne takse so že vključene v ceni.

Za znoret fajn.
hysterical-1.gif


Res profesionalen odnos in ko me malce mine evforija bom pisal pohvalno pismo še direktorju. Mogoče bo primaknil k plači osebja kakšen evro, dva.

Nam se pa kar smeji.
hysterical-1.gif

To bomo lahko pojedli enih gyrosov.
cheer.gif


</a>

</a>


Tudi vsa naslednja leta bom potoval z njimi.
priden.gif


</a>
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Tudi z moje strani gre pohvala, vendar tokrat zemeljski stevardesi agencije TUI v Turčiji, ki je zrihtala da so mi naredili check-in na letalo, čeprav sem prišla na terminal le 35 min pred poletom (ponavadi 1 uro pred poletom zaprejo chek-in).
zmaga.gif
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
z moje strani pa velika graja za TUI Sonček. pred davnimi leti sem zanje nekaj delal kot študent in opravljeno delo naredil zelo solidno. sami so rekli, da je okej, ampak da bi lahko bilo boljše. potem ko sem dolgo čakal na plačano napotnico, sem jih poklical, kje je moj denar. šlo je za 10 tedanjih jurjev. rekli so, da so si premislili in da ne bodo plačali. lahko pa dobim popust na potovanje v višini 10k ali pa knjige v tej vrednosti. rekel sem, da nisem delal na tržnici, da bi barantali in poklopil telefon. seveda na študentskem servisu niso znali pomagat, tak pač je.
od tedaj približno 15 kolegov in vso sorodstvo nikamor ne potuje s TA TUI Sonček, je veliko drugih agencij, ki omogočajo podobne stvari. v tujini ni problem s TUI, ampak v Sloveniji pa nikoli nikamor z njimi
ne-ne-1.gif
.
me pa veseli, da imate eni dobre izkušnje z njimi. pa lep dopust.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Žal, delodajalci včasih delajo z personalom kot svinja z mehom.
frown-1.gif


10.000 sit je pa že tista meja, ko se človek vpraša ali se izplača nategovat živce in v postopek vpletati ustrezne inštitucije.
Ponavadi ne, drugače pa kamen in v izložbo s pozdravnim pripisom "neplačani študent". joke
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
ne morem verjet, paza 10 jurjev
ne-ne-1.gif

po moje si bil zelo "vzoren" študent
evil.gif
,
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
pač, prvič greš nekaj delat, oziroma so bili do takrat delodajalci vedno korektni, pol pa taka izkušnja. dejstvo je, da potem še dolgo nobenemu delodajalcu nisem povsem zaupal, saj se na lastnih napakah največ naučiš. in ja, bil sem vzoren. delo opravil korektno, v skladu s poprejšnjim dogovorom, pri nekaterih požel celo pohvale in občudovanje, oni so se pa šli za 10 jurjev blamirat. seveda se nisem ubadal z odvetniki, za 10 jurjev se mi ni dalo. je pa res, da nikamor ne potujem z njimi. pa imajo čisto vredu programe. ampak ne, mene pri njih ne bodo videli.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.894
113
pri taščici
Čakamo še poročilo o poteku dopusta. Potem bomo pa videli če bo še pisalo "pohvala"
Zaenkrat pohvala velja samo za rezervacijo in ceno kot razumem tvojo objavo
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
hotel in lokacija na Rodosu sta TOP, tako da drugega ko nasmeška po prihodu ne bi smelo bit!
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
35
Off:
Gyros.......mmmm....[censored] sm tega pojel na maturantskem. Cele dneve pil pivo in žrl gyrose. Fajn je blo ja.....
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Tudi jaz imam s Sončkom dobre izkušnje. So pa bili v tvojem primeru zelo fer, nimaš kaj drugega. Zdaj ti ne ostane drugega, kot da greš na hitro dieto, da boš lahko v Grčiji popapal "merjasca in pol" pa se ti sploh ne bo poznalo
smile-1.gif


Ampak svoji "stari", pa le moraš povedat, da mora pazit na postavo, ker leta so tukaj (po tihem to pomeni več dobrot ostane za tebe).
evil.gif