pogovor med parnerjema

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
se v vezi pogovarjate o težavah, ko le-te nastanejo, poveste kaj vas moti, oz. kaj vam zelo paše. in konec koncev, se potrudite potem to tudi ali rešiti (če so težave) ali poudarjati na tistih stvareh, ki so vama všeč?
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Da. Se vedno sva z pogovorom vse resila. Kaj koga moti, kaj komu ni všeč, pa komu pa še in tko naprej. Čeprav se včasih še vedno premalo pogovarjava, a vseeno.

To je edino normalno
smile-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Začeti pogovor je lahko...izpeljati do konca pa druga zgodba. Če sta partnerja zmožna brez krega prenesti kakšno kritiko na svoj račun in podobne zadeve, ki se tičejo pogovora.., potem se da.

Načeloma pa da. Bolje pogovor, kot "eksplozija" čez mesec, dva.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Ja, najbolje je take stvari reševati sproti, tako j ko se zgodijo, drugače se jih nabere preveč in lahko nastane prepir za brez veze,...pač takoj poveš, to je blo pa ful lepo od tebe, ali pa to mi ni bilo všeč, potem pa se, če se le da odraslo pogovorita in je zadeva rešena
grin1.gif
 
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Začeti pogovor je lahko...izpeljati do konca pa druga zgodba. Če sta partnerja zmožna brez krega prenesti kakšno kritiko na svoj račun in podobne zadeve, ki se tičejo pogovora.., potem se da.

Ah, tudi s kregom in dretjem se da. Včasih se šele tam skriva resnica in ni boljšega načina za izražat čustev kot eno pošteno dretje, res ni
evil.gif
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Kaj pa ko se baba pune razleze, kak pa ji to taktno povedat? Če preventivno rečeš, ko se ji 3 kile naberejo, boš samo ti izpado taki, da preveč kompliciraš. Če si tiho pa čakaš pa zineš šele takrat, ko se problemi nakopičijo in jih ima fsega skup že 30 preveč, je pa že prepozno.
To je taka tabu tema ko se je sploh nea moreš po odraslo pogovorit, ker se skoro fse babe samo neke mulijo, samo da omeniš, ali se pa začno dret ko jesihar da se čuje do sosednje fare. Pa maš prepir v bajti za brezveze.
confused-1.gif


Za zmirom vaš, Batate
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Začeti pogovor je lahko...izpeljati do konca pa druga zgodba. Če sta partnerja zmožna brez krega prenesti kakšno kritiko na svoj račun in podobne zadeve, ki se tičejo pogovora.., potem se da.

Ah, tudi s kregom in dretjem se da. Včasih se šele tam skriva resnica in ni boljšega načina za izražat čustev kot eno pošteno dretje, res ni
evil.gif

Kaj pa če sta oba po naravi trmasta in noben potem noče popustit prvi? Ker imata seveda "oba" prav.
grin1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Ni brezveze, mogoče se bo zamislila in kaj naredila v tej smeri,...samo mislim, da bi ženska mogla sama videt kdaj se je toliko zredila, da je čas za dieto,... vaga pa ogledalo ne lažeta
uf-1.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
če znaš povedat na prav način nobena ne bo zamerla pa seveda moraš najprej pomest pod svojim pragom. marsikateri nič ne naredi za svoj boljši izgled ali karkoli pa ne slišiš ženske nič težit, tipi bi pa radi mel same manekenke, čeprav glih te ponavadi zgledajo ....
stupid-1.gif
tudi mr. ali mrs. picture perfect ti čisto nič ne pomaga, ko se ujameš v situaciji, da se človekom kregaš že zaradi vsake bedarije.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Kdor se zna konstruktivno kregat, svaka mu čast. Sem pa mnenja, da se je pogovarjat treba, edino tako pride do zaupanja, spoštovanja in sprotnega reševanja problemov. Če probleme/nezadovoljstvo kopičimo, to slej ali prej butne ven, kar pripelje do naravne katastrofe
bonk.gif


Moj partner mora biti tudi moj najboljši prijatelj. In pika.
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Še nista seznanjene z vsemi funkcijami table.:p

Klik mogoče kaj pomaga pri rešitvi tega problema
cheer.gif
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
ne-ne-1.gif

Nena bo to držalo, babe čejo da jim vsaki teden govoriš, kak so lepe in debele riti se nena sme nič omenjat. Če že samo namigneš na to, si že vlki prasec, keremu je bojda samo izgled važni, ampak saj je jasno, da neka meja more biti. Primer, če se ti ob bajsiki neče v luft dvignat tvoj Janez, kak naj te zveza funkcionira brez seksa?

Je pač tak da imam s tim jaz bolj slabe izkušnje, če pa si samo tiho se pa tak fse skup nikoli nič nea reši.

Za zmirom vaš, Batate
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
če znaš povedat na prav način nobena ne bo zamerla pa seveda moraš najprej pomest pod svojim pragom. marsikateri nič ne naredi za svoj boljši izgled ali karkoli pa ne slišiš ženske nič težit, tipi bi pa radi mel same manekenke, čeprav glih te ponavadi zgledajo ....
stupid-1.gif
tudi mr. ali mrs. picture perfect ti čisto nič ne pomaga, ko se ujameš v situaciji, da se človekom kregaš že zaradi vsake bedarije.

Dej ti to malo razloži kako to zgleda. Kako to pojasniš na lep način brez posledic. Ne gre!
evil.gif
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Navadno se trudim ne delati stvari, ki mojega partnerja motijo.
Se pa zgodi, da kako stvar hitro lahko popravim, če pa je to moja stalna navada pa dalj časa traja, da se poboljšam.

Težko se mi je odvatiti kajenja in grizenja nohtov.
grims-1.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
pogovarjava se o težavah...včasih pa tudi zmanjka časa, volje, moči za kak pogovor in pol pride čez čas do čustvene explozije, katere pa so tu in tam tudi potrebne, da si spucaš svinjarijo oz. stvari ki te težijo iz sebe