Poceni Android tablica ca. 10''

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.112
66
48
Ne jemat osebno, ne trdim da si ti pogolten ali tajkun. Verjamem, da imaš zabetonirano minimalno ceno, po kateri lahko produkt daš iz rok.
Tlak mi dviguje celoten sistem, ki omogoča/dopušča/spodbuja tak epilog.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.744
2.101
113
tale debate je pa res višek poznavalstva tržišča in posla.... ljudje enostvno ne razumete da trgovci niso dobrodelne ustanove ne slovenski ne evropski ne kitajski ne ameriški...
vsak ima svojo strategijo, ki je nekako vpeta med dobavitelja in tržišče in pa cilje ki jih kot podjtje ima... pa recimo da slovenski trgovci v zadnjem času imajo cilj da bi poslovali nad vodo oz vsaj z usti in nosom nad vodo...
mah... brez veze preveč bi bilo za napisat
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.882
5.160
113
če bi imeli cilj poslovati nad vodo bi cene prilagodili, da bi bile konkurenčne. in ne več bluzit pa se delat bogih. Slo trgoci imajo preprosto preveč navite cene.
in boli [cenzura] potrošnika za ozadje. nam je važnjo kje je zadeva ceneje. boli mene [cenzura] za trgovca če pač ne doi po taki ceni. To pač ni moj problem. jaz bom kupo tam kjer bom dobil za določen % ceneje. Zdaj za 10€ se ne bom zajebaval. Če bo pa pri ceni 300€ 50€ razlike pa ni šanse da kupim pri nas.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
KSZ
Ni sicer 10, ampak iščem eno poceni tablico za otroka, pa mi je ta tablica padla v oko... igrice, youtube, internet, bo stvar v redu ali odkartam trojno količino €€€ za nexus 7?
 

Cooper

Pripravnik
27. jan 2009
498
0
16
Ljubljana
Za igrice ima prešvoh procesor, youtube in internet bi pa verjetno delovala, ne pa čisto tekoče in z dobro uporabniško izkušnjo.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.882
5.160
113
Citat:
Uporabnik netko pravi:
a boli če si štajerc???

niti malo. verjetno bolj tebe boli, ker si trgovec z mastnimi cenami in nimaš tolk zaslužka kot si želiš.
 

ant

Pripravnik
Čao

Za darilo smo kupili tablico goclever 104. Trenutno ga sam uporabljam, da naložim gor vse potrebno. Moram reči, da je tab kar počasen. Predvsem pri internetu se pozna. Ekran ima tudi neko napako, saj vsake toliko časa prične touch tipkati tudi drugje. Trej klikneš na tipko za izbriši in ti zraven napiše še črko t.

No sicer pa me zanima ena stvar. Tale tablica ima OTG kabel zraven. Ali na teh tablicah deluje USB razdelilec, da bi lahko priklopil gor npr. miško, tipkovnico in še usb ključ?

Kaj pa pomeni usb HOST > verjetno se ga prek tega priklopi na laptop?

Hvala
 

splash

Fizikalc
1. sep 2007
421
38
28
42
ksz
Tudi sam sem kupil Goclever A971. Ne spoznam se na delovanje-zato me zanima, koliko je normalno da se tablica sesuva. Namrec standarni brskalnik, kot mozzila se slej kot prej sesuje oz.nekaj zasteka.
Ali moram, kaj nadgraditi OS, ali dati kaksno novejso verzijo.
ali oostale drazje tablice kot samsung ali prestigio delajo boljse in tekoče?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
probaj z boat browser-jem
To jst uporabljam na tablci in telefonu.
Na asusu se redko sesuje oz se pred sesutjem da možnost počakaj ali zapri, če počakam dela naprej dalje. Sam jst to uporabljam kot na pc-ju, kjer imam en kup odprtih zavihkov:)
 

splash

Fizikalc
1. sep 2007
421
38
28
42
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
probaj z boat browser-jem
To jst uporabljam na tablci in telefonu.
Na asusu se redko sesuje oz se pred sesutjem da možnost počakaj ali zapri, če počakam dela naprej dalje. Sam jst to uporabljam kot na pc-ju, kjer imam en kup odprtih zavihkov:)

Hvala fusion, za boat browser-sedaj dela občutno hitreje in se ne sesuva. Tnx!!
 

iernei

Zelenc'
27. okt 2012
7
0
1
Kar se browserja tiče,poskusite Dolphin for Pad,meni deluje na Prestigio Ultra 9,7 tablici odlično.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.326
664
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ker se na tablice ne spoznam toliko v detajle, kar se tiče strojne opreme, me zanima kakšno je vaše mnenje glede tega modela, saj resno razmišljam o nakupu. V predalu že imam 2 njihovi navigaciji (wince, Android) in sem zadovoljen, vendar to je druga zgodba..

http://www.wayteq.eu/en/xtab100qcr

cena je 255 eur pri dveh spletnih prodajalcih pri nas v slo. Se da v tem cenovnem rangu dobiti še celo kaj boljšega? GPS ni relevanten..
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Glede na specifikacije je OK, kar se pa SW podpore tiče pa nimam pojma kako je, nisem imel še nikoli izkušenj z napravami od te firme. Malo preveri teste in komentarje na tablico, če kaj obstaja.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.326
664
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Majku jim madžarsko, nikjer nobenega pametnega opisa, testa, vidim pa, da je zunaj že update na Android 4.2.2 , tako, da posodobitve bodo po mojem šle v sled vsem novostim in izboljšav, taka je namreč tudi praksa na moji WayteQ xTAB 50 GPS Android tablici.
 
22. jul 2007
12.816
1.318
113
123
klik 210€, drugače so to vse podobne tablice narejene pod drugačnimi imeni, razlika 45€ gre na račun tvojih živcev če gre kaj narobe
 

Podobne teme