Poceni Android tablica ca. 10''

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Mene pa zanima kako se po vasem mnenju obnese 7" tablica za brskanje po spletu.Je dovolj velika? Sedaj vecinoma uporabljam S3 in mi je malo premajhen in neudoben za brskanje. Imam varjanto dobit Nexus7 za dobro ceno in zato sprasujem.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik dejk0 pravi:
Mene pa zanima kako se po vasem mnenju obnese 7" tablica za brskanje po spletu.Je dovolj velika? Sedaj vecinoma uporabljam S3 in mi je malo premajhen in neudoben za brskanje. Imam varjanto dobit Nexus7 za dobro ceno in zato sprasujem.
Po mojih izkušnjah ne bo nič boljše kot na S3. Še vedno boš imel občutek, da je "malo premajhen in neudoben za brskanje".

Za to je 10' tista prava stvar.
 
22. jul 2007
12.818
1.318
113
123
ja in zraven dobiš zastonj fitnes
grims-1.gif

http://i.imgur.com/DnSpiLa.png
sicer vsakomu svoje
 

Kekezzo

Zelenc'
20. avg 2013
21
0
1
Torej, ima že kdo izkušnje s tem WayteQ-om?
Na papirju izgleda v redu, so pa v testih nekaj jokali, da se zatika, ampak mogoče je bilo pred posodobitvijo na 4.2.2?

Je v redu izbor ali je bolje dodati nekaj več in vzeti ASUS Memo Pad FHD 10?

Načeloma nimam nič proti manj uveljavljenim firmam, ampak na žalost se večkrat izkaže, da dobiš to, kar plačaš (ne pa vedno).
Če je ta Wayteq v redu, seveda raje prihranim 100€.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
itaq asus....drugače bo prestigio septembra dal nekaj podobnega ven.
 

Kekezzo

Zelenc'
20. avg 2013
21
0
1
Ali Asus ima GPS?
Na netu so različne informacije.

Je Prestigio v redu firma oz. če imaš enake specifikacije Wayteq in Prestigio, katerega bi vzel?
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Obstoječi. So jih imeli v BB po 175€. Novi bo skoraj 2x toliko... Se mi zdi preveč za "igračo". Koliko so pri vas?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.328
665
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Tudi jaz nisem nek ekspert za tablice in pred približno 14 dnevi sem nabavil 10' tablico WAYTEQ xTAB-100QCR. Z veseljem napišem, da je to res naravnost odlična tablica! Sicer je še nisem uspel bolj detajlno testirat a to, kar sem preizkusil, vse deluje gladko in brez zatikanja. Brskanje po netu, tudi več odprtih tabov naenkrat ne predstavlja prav nobenega problema. Vse video formate predvaja gladko. Avtonomija baterije je nekje 6 ur ob obremenitvi. Če je izklopljen wi-fi in če tablice ne uporabljam, zdrži več dni. Sem na hitro sprobal igro NFS Most wanted, in tudi to je poganjalo b.p. Sem več kot zadovoljen.
 

pinKING

Pripravnik
1. sep 2007
518
7
18
ORANGEland
www.trenutkiveselja.si
Ksz
Sluzbeno tablico sem razduzil. Kupujem nekaj privat:
To sem testiral in bil zadovoljen: Tab 2 3g
Je to legitimna zadeva ali je ze zastarel?
10 col z gpsom, fajn bi bil 3g ni pa nujno. Maili, surf, kaksen dokument pogledat.... itd

300€ je zgornja meja.
cheer.gif


Predlogi?

Hvala vnaprej
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Zanima kaj je dobra tablica danes. Je tos e vedno kaksen rabljen galaxy tab 2 ali kak kitajc iz ebaya za do 100eur al kako?
Win 10 ali slabsi laufa na vseh ki imajo ponavadi android? V osnovi mora imeti tablica kolk rama da dela in procesorske moci?
 

Podobne teme