Pobje in pijančkarije....

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
oboje, jst sm zadnič nazdravljala s čajem in se z davidoffom čisto strinjam. kolegica name prenesla "nazdravlja se z ljudmi, ne s pijačo"
sovražim ljudi, k ti skoz sugerirajo, pa dej neki spi alkoholnega no
bonk.gif
če rečem ne, je ne, če mi paše si bom pa že vzela
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Se strinjam, nazdravlja se z alkoholnimi pijačami in ne s sokom. Imam kar neko zavoro do nazdravljanja s soki in podobnim sranjem...
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Točno tako, tega se ne dela, izjema je kot si rekel, kak posamznik v družbi in konec. Sicer sem pa včeraj preveč nazdravljal....in me danes spet boli glava....
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Aja, še eno vprašanje.
Ali je primerno nazdravljati s pločevinkami? Mi to sicer delamo, ampak ni isto kot s kozarci.
Glede nazdravljanja s človekom, ki pije brezalkoholno pijačo jaz nimam nobenih zadržkov. Nazdravljanje pa tudi ni obvezno. Če grem s kolegom na pivo pa ja ne bom za vsak drek nazdravljal, jaz to delam samo ob posebnih priložnostih (rojstni dan, praznovanje za rojstvo otroka, obletnice ali kakšni drugi pomembnejši dogodki v življenju).
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Ja kak pač komu. Nekdo ki je z mano in bol počasi pije, parkart nazdravim kr med debato, da ga prislilim da šlukne malo
evil.gif


Sicer pa s pločevinkami tudi, zakaj pa ne, čeprav je bol fajn met "krigl" pa malo bol orng zarezat.
Če nas je 2,3...

Če nas je za mizo 5,6,7+ jas samo dvignem glaž pa rečem "SEOS" pa naredim orng šluk.

Za jih je preveč za mizo, zna bit tečno nazdravlat, pa nesmeš križat pa nevemkajvse....

Sicer pa tako si pri hrani rečemo dober tek, je treba rečt nazdravje in zarezat z glaži.
smile-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Take družbe, v kateri pijejo prepočasi se izogibaj. V naših krajih ni treba nikogar priganjati k pitju.
Kaj pa pomeni kratica SEOS?
btw. lep motor KTM imaš.
zmaga.gif
Koliko pa požre?