Plavanje v Tivoliju

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Pozdravljeni!

Ker se maščobe nabirajo, kondicija je nikakva sem se odločil da bi čez zimo hodil na plavanje. Zelo blizu mi je Tivoli zato me zanima, če imate izkušnje kako je tam? Ali je full gužva v pozno popoldanskem času in druge zadeve na katere bi bil pozoren? Cena mesečne karte je 43 eur kot gledam.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Mi mamo sindikalno zakupljeno tam in takrat k je ''frej'' je zmeri kr gužva, plus to, da maš recmo samo eno progo al pa mogoče dve na razpolago in se pol tm folk cinca gor pa dol pa umika,.. krneki.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
jaz sem pet sezon plaval. vsako je bilo slabse.

do 20 nimas kaj delat, ker je full bolnikov, kolki, kriz ovo ono..in to sam ovire dela. po 20 rata bolje, ampak je se zmer polovica ali tricetrt zasedenga s treningi. po 21 se je ponavad srkcijo na cetrt do pol zasedenega. vprasanje je kako je torej z zakupom s strani plavalnih klubov in vaterpolistov.

svoje case je bilo tako fino da sem plaval nemoteno po 250 dolzin. zdej tega ni vec. prej je bilo dvakrat na teden doprto do 23, ob 22 pa so vsi najemniki zakljucili. ena ura raja. zadanje pol ure skakanje in vse.

rec da te sputijo do mareta, resevalec, pa ga kar vpras kako je z guzvo. in rec, da te je poslal en, k ga pozdravlja, pa jureta tudi. pa nej tuhta kdo je
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ne

prvi dan se preplaval dve komi..me je drug dan vse bolel. potem sem prisle na 20. old tu dalje je sel tempo dva dni x, potem x + 10..začel sem oktobra, takoj na začetku, konec novembra sem plaval 200 od šale. sredina decembra je bil moj trening na plavanju prijazen dan, brez guzve, 250 dolzin. rekord 251. 200 je bila standard. zgledla je pa tko, da sem prisel ob 20 cca, si vzel progo, in veslal teh 200. 20 hrbet, 20 kravl, 20 zaba in spet ponovil.no, zaba, kravl, hrbet.. potem ven..pocakat da se sprazni in skakanje in plavanje pod vodo. v tistih casih sem z levo roko preplaval gord dol pod vodo..rekord..malenkost manj opd treh dolzin pod vodo.
hobi mi je bil vlezt se na tla in lezat..sam to sem delal sma pri praznem bazenu.

na bazenun sem bil znan kot zaba. poznajo me resevalci, redarji..in redni plavalci.

btw
v prvih 14 dneh sem zamenjal vso konfekcijo, ker cez stegna in prsa nisem spravil vec nic. 10kg plusa. po plavanju je vedno sledil mek ali hors.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
đe to..po teh bazenskih seansah je obisk slo plaze zgledal nekak takole..

fiesa, kovanci v gate, voda, <piran punta sladolec in nazaj
 

smetka

Pripravnik
24. jul 2007
332
2
18
Citat:
Uporabnik softi pravi:
jaz sem pet sezon plaval. vsako je bilo slabse.

do 20 nimas kaj delat, ker je full bolnikov, kolki, kriz ovo ono..in to sam ovire dela. po 20 rata bolje, ampak je se zmer polovica ali tricetrt zasedenga s treningi. po 21 se je ponavad srkcijo na cetrt do pol zasedenega. vprasanje je kako je torej z zakupom s strani plavalnih klubov in vaterpolistov.

svoje case je bilo tako fino da sem plaval nemoteno po 250 dolzin. zdej tega ni vec. prej je bilo dvakrat na teden doprto do 23, ob 22 pa so vsi najemniki zakljucili. ena ura raja. zadanje pol ure skakanje in vse.

rec da te sputijo do mareta, resevalec, pa ga kar vpras kako je z guzvo. in rec, da te je poslal en, k ga pozdravlja, pa jureta tudi. pa nej tuhta kdo je

Koliko časa si pa porabil za 250 dolžil?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Ja če je 50m bazen in je softi preplaval v slabih 2 urah 250 dolžin je boljši od Johnyja Weismullerja (prvi filmski Tarzan in takrat svetovni rekorder v plavanju)
cheer.gif
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Pomojem je 25m, ker prvotno je bil dolg 33, nato pa so ga skrajšali na 25, zato je tudi un manjši bazen za njim. Naj me popravi kdo, če se motim.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Ja saj je 25m kakor se spomnim, hmm še zdej ne vem a nej plačam in hodim ali ne, ker po 20 uri se mi ravno ne bo dalo... Prej pa če je bolj sardine style pa tudi ne.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Bazen je 25 metrov. Se pa ne splača hodit med tednom, ker je ogormno folka, ki trenira in imaš samo dve progi odprti, ki sta itak že poli in se moraš neprestano umikat nekomu. Mogoče je kaj bolj pri difu na kodeljevem.
lp
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Mah problem je v tem, ker imam Tivoli na dosegu roke, ne bi se nekam vozil z avtom na plavanje, grem raj peš. Ma bom ene dvakrat šel pogledat na blef, samo 1x vstop je 8 eur to je pa že polovica mesečne karte
cheer.gif
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Lahko ti jst posodim sindikalno, pa sprobaš kak mesec, pa če ti ugaja si potem kupuješ mesečno.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Hmm to bi bilo super, samo potem insistiram na tem da častim pivo.
cheer.gif
Kater sindikat pa ima to?
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
V Tivoli hodim jaz. Vsako leto je slabše zaradi gužve, so pa vsaj garderobe porihtal. Zdaj plavam četrto sezono in stanje glede gužve je vsako leto slabše, kljub temu, da pridno dvigajo cene.

Poleg tega so dve leti nazaj skenslali edini dokaj prazen termin med 22. in 23. uro zvečer češ, "ker se jim ne splača", no pa sploh ni bil tako prazen. Zaradi tega sem lani začel hoditi zjutraj namesto zvečer, je le nekoliko bolje, posebej po pol osmi uri (čeprav mi je takrat že prepozno). Poleg tega je zjutraj vsaj relativno čista voda, zvečer običajno pod vodo ne vidiš z ene na drugo stran. Seveda bi morali po mojem mnenju vse penziče spravit v manj zabasane termine, ne pa da delajo gužvo že navsezgodaj, potem pa ob 8-ih zjutraj hala sameva. Samo upravo boli k. za uporabnike, samo da se pobere njihov denar. O kakem popoldanskem terminu pa itak ni govora za rekreativce in kolikor vem, je bazen celo zaprt nekaj ur v dnevu.

Saj bi hodil kam drugam, pa je na DIF-u podobno sranje glede gužve, pa še tuši in garderobe niso pol p.m.v. vredni, kako je s parkiranjem tam okoli, pa tudi ni treba razlagat. Ostalo pa nam preljubi Lajbah ne omogoča, tako da komaj čakam na prenovljeno Kolezijo in novo Ilirijo.
Enkrat ...
priest.gif