Platronics discovery 975 problem

S57BMU

Pripravnik
7. sep 2007
643
10
18
Problem je sledeč: omenjena slušalka je več kot dve leti delovala odlično, nenadoma je pa postala glasnost bistveno nižja kot prej.
Pomagalo ni nič, nastavitve so o.k. (note 2), ponovno uparjanje, test na drugem telefonu...skratka nič.

o.k., pa na servis z njo, stric google pravi da je pooblaščeni servis Toptime na Litostrojski v lj. Najprej jih pokličem in vse povem, bejba pravi da naj prinesem pa da bodo videli kaj se da naredit. Ja fino. Danes pridem me takoj vpraša če je v garanciji, ja ni, zatem me debelo pogleda in pravi da se slušalke izven garancije kao ne popravljajo, v garanciji pa da kar menjajo. Je pa še rekla da lahko poskusi serviser mal spihati če bo kaj bolje. Pomagalo ni nič. Aja, ni bilo kake fizične poškodbe.
Tako ostaja grenak priokus tega servisa, slušalka višjega cenovnega razreda (bila je tam 90eur) in te gladko zavrnejo da se ne popravlja, oziroma med vrsticami treba bo kupiti novo
bonk.gif

Nova v tem razredu je pa KLIK dobra ni kaj, ampak je tudi cena dobra...
Opcija bi bila še KLIK

Ima kdo še kako idejo za kak servis preden obupam in kupim novo??

Hvala&lp.
 

S57BMU

Pripravnik
7. sep 2007
643
10
18
Hmm, ja bom poskusil, seveda ne bom pozabil tudi zraven napisati glede servisa in njihovega odgovora.

Lp.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Teh drobnih napravic se običajno res ne popravlja in se v času garancije samo zamenja za novo.
 

S57BMU

Pripravnik
7. sep 2007
643
10
18
Ja, bizi , sej drži, vendar sem za slušalko višjega cenovnega razreda pričakoval da bi še nekaj let delovala, oziroma toliko časa dokler se baterija ne bi iztrošila. Tako pa je baterija še čisto o.k., slušalka pa kaput...

Krimec: je ta dovolj dobra, verjamem da je, sem se pa jaz tako navadil na to "škatlico" z displayem da ne bi kaj drugega, je pa mnogo manj šans da jo kje založiš, avtonomija je zelo dolga, mogoče bom njeno naslednico kupil ali pa tisto nokio mi tudi zgleda kulska. Ker pa očitno delajo slušalke le za toliko časa kot je garancija se trenutno bolj nagibam k nokii.

Bom pa vseeno pisal proizvajalcu jih povprašal in objavim odgovor.

A mogoče še kdo ve za kako slušalko ki ima tak sistem kot prva v linku in da nima loka?

Lp,
 
Nazadnje urejeno: