Planet Golob

B81

22. jul 2007
34.649
9.045
113
Dobra :evil:

1713019167670.png
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.994
5.100
113
Jaz sem mislil, da bom v tem podjetju dočakal penzijo, pa je pred kradkim žal padla odločitev, da bom menjal službo, čeprav je do zdaj bilo vzdržno. To kaj pa mi je zadnje dni prišlo na ušesa.... pa žal treba iti dalje.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.652
252
113
Zagona jim zmanjkuje, ker jim podpora pada & sistem razpada, sistem jim pa razpada ravno zato, ker so veliko obljubljali, naredili praktično nič, odrezali vsakogar, ki ne dela po navodilih vrhovnega fašista vrhunskega meneđerja, zajebali so pa praktično vse v kar so se spustili. Ampak ja, se zavedam, da je skozi tvoje oči svet veliko lepši kot je dejansko, po svoje sem ti kar malo fouš.

res sem vecni optimist. sem ze veckrat povedal, da je zivljenje prekratko, da bi ga prevec zapravljal za politiko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey
Jaz sem mislil, da bom v tem podjetju dočakal penzijo, pa je pred kradkim žal padla odločitev, da bom menjal službo, čeprav je do zdaj bilo vzdržno. To kaj pa mi je zadnje dni prišlo na ušesa.... pa žal treba iti dalje.
ej jebiga, vsaka stvar je za nek dobra..tud to čiščenje janšistov v tvojem primeru......poglej iz vidika da greš na boljše, nisi ne prvi, ne zadnji ki je službo menjal iz takin in drugačnih vzrokov...začetki so ponavadi bolj težki , potem pa je bolje. S frendi, ex sodelavci greš še vedno lahko na pir...
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco in msenjur

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.994
5.100
113
ej jebiga, vsaka stvar je za nek dobra..tud to čiščenje janšistov v tvojem primeru......poglej iz vidika da greš na boljše, nisi ne prvi, ne zadnji ki je službo menjal iz takin in drugačnih vzrokov...začetki so ponavadi bolj težki , potem pa je bolje. S frendi, ex sodelavci greš še vedno lahko na pir...
Super tim je. Odnosi med sodelavci top. Delo ki me veseli, šef, da ga iščeš na tej obli. Nikol problemov z dopusti... seveda z druge strani nikoli se ni bil problem vstajati ob enih zjutjaj in porihtat službo, ker si vedel da bo to vse plus. Plača solidna... Moram priznat, da mi bo žal....

In potem pride svoboda....
 

B81

22. jul 2007
34.649
9.045
113
res sem vecni optimist. sem ze veckrat povedal, da je zivljenje prekratko, da bi ga prevec zapravljal za politiko.
Ja ves kako je s tem...ti si privatnik (ne vem, ce nisi meni enih nalepk delal pred leti za otr. sobo)...posel gre, vse ok, ni treba politike spremljat.
Ce pa ti politika kroji delo in pogoje dela, pa je malo drugace, je se kako pomembno, kako stojimo in kdo je na vladi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.652
252
113
Ja ves kako je s tem...ti si privatnik (ne vem, ce nisi meni enih nalepk delal pred leti za otr. sobo)...posel gre, vse ok, ni treba politike spremljat.
Ce pa ti politika kroji delo in pogoje dela, pa je malo drugace, je se kako pomembno, kako stojimo in kdo je na vladi.

ce si v poslu s politiko je pa to tveganje, ki ga moras sprejet in ne mores pricakovat da bo vsaka vlada delala dobro za vse. no, lahko to pricakujes, samo potem si.... naiven.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.660
14.367
113
res sem vecni optimist. sem ze veckrat povedal, da je zivljenje prekratko, da bi ga prevec zapravljal za politiko.
To, da si optimist (večni ali ne) je po svoje definitivno super in tudi glede preveč za politiko zapravljenega časa se povsem strinjam ampak nisem imel tega v mislih kar se tebe tiče. Eno je namreč ali si optimist/pesimist/whatever, čisto drugo pa je, da (ni)si sposoben razbrati kaj dejansko se dogaja ter kako pozitivne oziroma negativne so posledice tega dogajanja in to slednje je žal tvoj problem. Pa v bistvu sploh ne bi bilo težave v kolikor bi to bil in ostal zgolj tvoj problem ampak ta reč lahko preraste tudi v moj problem (kar tudi je), ko se enkrat na kupu nabere dovolj takšnih ljudi, ki s svojimi (sicer načeloma dobrimi) nameni na oblast spravijo državi najbolj škodljive ljudi v zgodovini samostojne Slovenije. Ne obstaja za brezveze pregovor "pot v pekel je tlakovana z dobrimi nameni" za kar sta odlična primera v praksi npr. ravno izvolitev Svobodnjakov ali pa - če pogledava na evropsko raven - sprejemanje večinoma sistem izkoriščajoče ilegalne migrante v EU.
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.828
509
113
Še na Sočo se priklopijo pa bo za JS.