Planet Golob

erikson

Guru
25. avg 2007
21.431
5.424
113
prihodki odhodki strank 2023.png

Prejle so na kongresu SD govorili o drugačnih številkah. Brglez bi stranko potegnil še bolj proti levi, na pozicije Levice.

"Nisem vedel, da sem glavni problem stranke jaz, ne pa dva milijona pufa," je svojo predstavitev pred delegati začel gospodarski mininister Matjaž Han. Delegati so na zaprtem delu razprave ugotavljali, da dolg stranke znaša okoli 1,8 milijona evrov.

glas kapitala brglez.png
 
Poglej priponko 83941
Prejle so na kongresu SD govorili o drugačnih številkah. Brglez bi stranko potegnil še bolj proti levi, na pozicije Levice.

"Nisem vedel, da sem glavni problem stranke jaz, ne pa dva milijona pufa," je svojo predstavitev pred delegati začel gospodarski mininister Matjaž Han. Delegati so na zaprtem delu razprave ugotavljali, da dolg stranke znaša okoli 1,8 milijona evrov.

Poglej priponko 83942

žal mi je ker ni zmagal Jani. On bi znal stranko popeljat po zmerni, levi poti brez nekih ekscesov. Pod brgijem pa SD utegne postati druga levica, sam mal lepše zapakirana
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.347
5.390
113
Jaz sem mislil, da bom v tem podjetju dočakal penzijo, pa je pred kradkim žal padla odločitev, da bom menjal službo, čeprav je do zdaj bilo vzdržno. To kaj pa mi je zadnje dni prišlo na ušesa.... pa žal treba iti dalje.

In to je to, kar te ovira... Tako razmisljanje. In ce oziroma, ko bos menjal, bos uvidel, kako te je tole bremzalo za brez veze.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.934
5.002
113
In to je to, kar te ovira... Tako razmisljanje. In ce oziroma, ko bos menjal, bos uvidel, kako te je tole bremzalo za brez veze.
Ko sem pred 15timi leti prišel sem, mi je to bil dream job. Seveda si potem razviješ svojo cono udobja, veš za vsak kabel, vsak vijak, sheme imaš v glavi, in delo čez čas ni več stres, problemi se rešujeo zlahka....Seveda je potem težje izstopit iz cone udobja in na novo učit shemo in potrebe drugega podjetja. Boomo že...Znanje je, volja do dela sicer vsako leto manj, ampak bomo že nekako. Treba je samo izbrat branžo ki ima perspektivo. Danes vidim izziv v energetiki.